Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:55pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:50pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:48pm)
a mi hackl cd key al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it
to znamená?
ze se na ten klic nedostane ikdyz ho ma

tak to chápu, ale tohle nechápu:
al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it
jako že ti blokli key za používání bota?