d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Osobni Fota > Chcem vidìt vaše xichty ;)
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
May 27 2007 01:45pm
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 20:29)
gel ? ^^

^^^^^^^^^^

Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 27 2007 01:47pm
Quote (unknown_spirit @ Sun, 27 May 2007, 20:45)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 20:29)
gel ? ^^

^^^^^^^^^^


Gel je 2low, ale ty fotky jsou starší, Horeèka sobotních nocí už mì dávno pøesla. biggrin.gif

Že sem to sem dával omg. smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 27 2007 01:48pm
Quote (zerkii @ Sun, May 27 2007, 08:47pm)
Quote (unknown_spirit @ Sun, 27 May 2007, 20:45)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 20:29)
gel ? ^^

^^^^^^^^^^


Gel je 2low, ale ty fotky jsou starší, Horeèka sobotních nocí už mì dávno pøesla. biggrin.gif

Že sem to sem dával omg. smile.gif


nojo tady je jen kritika.. biggrin.gif ja nikdy gel nepouzival taxe muzu smat ^^
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 27 2007 02:20pm
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 21:48)
Quote (zerkii @ Sun, May 27 2007, 08:47pm)
Quote (unknown_spirit @ Sun, 27 May 2007, 20:45)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 20:29)
gel ? ^^

^^^^^^^^^^


Gel je 2low, ale ty fotky jsou starší, Horeèka sobotních nocí už mì dávno pøesla. biggrin.gif

Že sem to sem dával omg. smile.gif


nojo tady je jen kritika.. biggrin.gif ja nikdy gel nepouzival taxe muzu smat ^^


to je z nejakej slizkej reklamy? biggrin.gif omg...
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 28 2007 10:28am
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 08:20pm)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 21:48)
Quote (zerkii @ Sun, May 27 2007, 08:47pm)
Quote (unknown_spirit @ Sun, 27 May 2007, 20:45)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 20:29)
gel ? ^^

^^^^^^^^^^


Gel je 2low, ale ty fotky jsou starší, Horeèka sobotních nocí už mì dávno pøesla. biggrin.gif

Že sem to sem dával omg. smile.gif


nojo tady je jen kritika.. biggrin.gif ja nikdy gel nepouzival taxe muzu smat ^^


to je z nejakej slizkej reklamy? biggrin.gif omg...


náhodou mu to sluší heart.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 28 2007 11:37am
Quote (st3pix @ Mon, 28 May 2007, 18:28)
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 08:20pm)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 21:48)
Quote (zerkii @ Sun, May 27 2007, 08:47pm)
Quote (unknown_spirit @ Sun, 27 May 2007, 20:45)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 20:29)
gel ? ^^

^^^^^^^^^^


Gel je 2low, ale ty fotky jsou starší, Horeèka sobotních nocí už mì dávno pøesla. biggrin.gif

Že sem to sem dával omg. smile.gif


nojo tady je jen kritika.. biggrin.gif ja nikdy gel nepouzival taxe muzu smat ^^


to je z nejakej slizkej reklamy? biggrin.gif omg...


náhodou mu to sluší heart.gif

oO TEH GAYZOR!
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 28 2007 11:38am
Quote (st3pix @ Mon, May 28 2007, 04:28pm)
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 08:20pm)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 21:48)
Quote (zerkii @ Sun, May 27 2007, 08:47pm)
Quote (unknown_spirit @ Sun, 27 May 2007, 20:45)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 20:29)
gel ? ^^

^^^^^^^^^^


Gel je 2low, ale ty fotky jsou starší, Horeèka sobotních nocí už mì dávno pøesla. biggrin.gif

Že sem to sem dával omg. smile.gif


nojo tady je jen kritika.. biggrin.gif ja nikdy gel nepouzival taxe muzu smat ^^


to je z nejakej slizkej reklamy? biggrin.gif omg...


náhodou mu to sluší heart.gif


Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 28 2007 11:40am
vouch smile.gif
co mate proti gelu? oO
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 28 2007 11:42am
Quote (hero_cz @ Mon, May 28 2007, 06:40pm)
vouch smile.gif
co mate proti gelu? oO


Hero to že si diskant neznamena ze je to spravne.. biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 28 2007 11:58am
Quote (Sobcz @ Mon, May 28 2007, 05:42pm)
Quote (hero_cz @ Mon, May 28 2007, 06:40pm)
vouch smile.gif
co mate proti gelu? oO


Hero to že si diskant neznamena ze je to spravne.. biggrin.gif


disco? biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll