Quote (zerkii @ Sun, May 27 2007, 08:47pm)
Quote (unknown_spirit @ Sun, 27 May 2007, 20:45)
Quote (Sobcz @ Sun, 27 May 2007, 20:29)
gel ? ^^
^^^^^^^^^^
Gel je 2low, ale ty fotky jsou starší, Horeèka sobotních nocí už mì dávno pøesla.

Že sem to sem dával omg.

nojo tady je jen kritika..

ja nikdy gel nepouzival taxe muzu smat ^^