Quote (zerkii @ Sat, May 26 2007, 09:33pm)
Tak jsem se rozhodl následovat hera do Olybaal guildy.
A ještì jsem dostal CF status @ OP Olybaal ( = ban/kick/invite etc. ).
// Na jednu stranu mì mrzí, že leftuju Justice, ale Olybaal je mi na druhou stranu bližší.
CG, udelal jsi nejlepsi rozhodnuti co slo udelat