d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hledam Uber Team > lidi nesmejte se mi sem luma...
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 28 2007 06:01am
to mi pøipomíná že mùj smiter hebl jen jednou biggrin.gif ale jako tento pøíbeh je pøehnaný ale jako nìco je fakt pravda

lama: jéé ahoj nemáš free
Lua: sory dìlam trist
lama: cože?
lama: co je to tady ten èervenej portál?
Lua:nic
lama: mùžu se tam juknout
Lua: ne // lama was slain by venom lord
lama: jéé jmì se to nachvilku seklo a byl sem mrtvej jak tam mùžeš být?
Lua: snažim se
lama : jé ty seš super to musím øíct kámošùm
xxxxxx opened hru
Lua was slain by baal ... biggrin.gif taková menší story biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 28 2007 06:14am
Quote (Lua @ Mon, May 28 2007, 12:01pm)
to mi pøipomíná že mùj smiter hebl jen jednou biggrin.gif ale jako tento pøíbeh je pøehnaný ale jako nìco je fakt pravda

lama: jéé ahoj nemáš free
Lua: sory dìlam trist
lama: cože?
lama: co je to tady ten èervenej portál?
Lua:nic
lama: mùžu se tam juknout
Lua: ne // lama was slain by venom lord
lama: jéé jmì se to nachvilku seklo a byl sem mrtvej jak tam mùžeš být?
Lua: snažim se
lama : jé ty seš super to musím øíct kámošùm
xxxxxx opened hru
Lua was slain by baal ... biggrin.gif taková menší story biggrin.gif


nauèný pøíbìh
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 28 2007 06:15am
Nádhera.
Member
Posts: 6,762
Joined: Apr 14 2007
Gold: 0.05
Warn: 10%
May 28 2007 09:13am
Quote (doobik @ Sun, May 27 2007, 08:32pm)
Ten jeho sign je uplne skvely smile.gif ...


yy
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
May 28 2007 09:53am
Quote (Lua @ Mon, May 28 2007, 12:01pm)
to mi pøipomíná že mùj smiter hebl jen jednou biggrin.gif ale jako tento pøíbeh je pøehnaný ale jako nìco je fakt pravda

lama: jéé ahoj nemáš free
undead_lord: sory dìlam trist
lama: cože?
lama: co je to tady ten èervenej portál?
undead_lord:nic
lama: mùžu se tam juknout
undead_lord: ne // lama was slain by venom lord
lama: jéé jmì se to nachvilku seklo a byl sem mrtvej jak tam mùžeš být?
undead_lord: snažim se
lama : jé ty seš super to musím øíct kámošùm
xxxxxx opened hru
undead_lord killed baal ... biggrin.gif taková menší story biggrin.gif


Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
May 28 2007 10:10am
co ja vim z vlastni zkusenosti, byl uber trist hodne jednoduchy ve slozeni baba+pala

paladin byt bud hammer s par bodikama ve smite a fana, nebo cistej smiter, to uz presne nepamatuju... (radmag osvetli, byl to jeho palach)
barbar byl klasickej ww/serk (eni, arre, botd, storm..)..

kouzlo toho vseho spocivalo v tom, ze oba nabehli do tristu, bud si vylakali postupne mefa a ostatni, nebo kdyz se nepovedlo sli do vsech trech naraz...Trik byl jednoduchy, baba porad rval howl a paladin mel dost casu a mista k pohodovymu zlikvidovani vsech 3 bossu... To byla pohudka... Snad na prvni pokus nam vypadl perf soso torch...

Jo, a bylo to na hcl... ;-)
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 28 2007 10:16am
Quote (NestorQuinn @ Mon, 28 May 2007, 17:10)
co ja vim z vlastni zkusenosti, byl uber trist hodne jednoduchy ve slozeni baba+pala

paladin byt bud hammer s par bodikama ve smite a fana, nebo cistej smiter, to uz presne nepamatuju... (radmag osvetli, byl to jeho palach)
barbar byl klasickej ww/serk (eni, arre, botd, storm..)..

kouzlo toho vseho spocivalo v tom, ze oba nabehli do tristu, bud si vylakali postupne mefa a ostatni, nebo kdyz se nepovedlo sli do vsech trech naraz...Trik byl jednoduchy, baba porad rval howl a paladin mel dost casu a mista k pohodovymu zlikvidovani vsech 3 bossu... To byla pohudka... Snad na prvni pokus nam vypadl perf soso torch...

Jo, a bylo to na hcl... ;-)


a este je dobry a mozna i rychlejsi javazon s infi merc + necro sumoner s lover rezist sem pak daval mefa izi za par sec smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 28 2007 10:26am
Quote (hero_cz @ Mon, May 28 2007, 04:16pm)
Quote (NestorQuinn @ Mon, 28 May 2007, 17:10)
co ja vim z vlastni zkusenosti, byl uber trist hodne jednoduchy ve slozeni baba+pala

paladin byt bud hammer s par bodikama ve smite a fana, nebo cistej smiter, to uz presne nepamatuju... (radmag osvetli, byl to jeho palach)
barbar byl klasickej ww/serk (eni, arre, botd, storm..)..

kouzlo toho vseho spocivalo v tom, ze oba nabehli do tristu, bud si vylakali postupne mefa a ostatni, nebo kdyz se nepovedlo sli do vsech trech naraz...Trik byl jednoduchy, baba porad rval howl a paladin mel dost casu a mista k pohodovymu zlikvidovani vsech 3 bossu... To byla pohudka... Snad na prvni pokus nam vypadl perf soso torch...

Jo, a bylo to na hcl... ;-)


a este je dobry a mozna i rychlejsi javazon s infi merc + necro sumoner s lover rezist sem pak daval mefa izi za par sec smile.gif


Jj na to jsme s kamosem zakladali public hry wink.gif
ja s javou + smiter
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 28 2007 11:08am
hosi krasa.... jo a speede diky rad techto sluzeb vyuziju .. biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 28 2007 11:09am
Quote (zonta @ Mon, May 28 2007, 05:13pm)
Quote (doobik @ Sun, May 27 2007, 08:32pm)
Ten jeho sign je uplne skvely smile.gif ...


yy


hh to se ti taky libi muj sign ??? lol:D
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll