Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 10:04am)
Quote (Runn3r @ Tue, May 29 2007, 09:48am)
Quote (Karbec @ Mon, May 28 2007, 07:53pm)
Quote (CarodeJ @ Mon, 28 May 2007, 21:00)
Quote (alda @ Mon, May 28 2007, 06:42pm)
nno jo no pokud hulis tak poradne nepijes .. obdivuju lidi co to kombinuji

ja obdivuju lidi, co nehuli ani nepijou
THX
A to jako fekt ne?
hmm, obdiv ... wooooow

nekteri se nechaji "obdivovat" jen tak ff, jako treba karbec, ten musi byt vecne namrdanej jak sysel, podle tech vyplodu

navic sem tim myslel sebe
This post was edited by CarodeJ on May 29 2007 07:06am