Quote (Esantin @ Thu, May 24 2007, 04:29pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 04:28pm)
Quote (Esantin @ Thu, May 24 2007, 04:24pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 04:19pm)
max block na pvm ---) NO
proè nedìlat smitera? protože smiter je jen na ubery (nebo pvp, ale to je irelevantní), zatímco s necrem se dá dìlat pvm obecnì (klíèe, diaruns, brs, ...)
tjn ale myslim si že hammer je na pvm nej. lze použít témìø na cokoli kromì trist, ale i v trist mùže podpoøit aurou
btw. pozdravuje Lister_bw
nekecej že ještì hraje! a ani se neozval jako! hammer se dá použít i na trist, ale... hammera má každej kokùtek a style > all
nehraje, ale sehnal jsem na nšj icq a pokecali jsme, prej mam pozravovat znamý
??? MrReaper to bylo na mì?
Esantin, ja s tebou mluvil? co?

no nevadi popojedem...
btw: st3pix: jj, proto dìlám nekra

takže nekro s mercem might, dat mu pride a sobì postavit beast a nemaxovat block...
tak jo, všem díky za pomoc a za rady...
This post was edited by Sebasti on May 24 2007 11:23am