d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Novy Necro > aneb, co pro merce?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 24 2007 10:29am
summonera doporucuju pride + might + beast, ja to tak mam a jde mi to pekne od ruky... a kdo rika ze nemuzes mit alternative setup na ubery? smile.gif
block urcite nemaxovat, jedine co ti muze dat poradne do tela jsou dolls a fire enchanted a ani jedno neni az tak hrozive pokud to hrajes dobre

This post was edited by MrReaper on May 24 2007 10:30am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 24 2007 10:29am
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 04:28pm)
Quote (Esantin @ Thu, May 24 2007, 04:24pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 04:19pm)
max block na pvm  ---) NO

proè nedìlat smitera? protože smiter je jen na ubery (nebo pvp, ale to je irelevantní), zatímco s necrem se dá dìlat pvm obecnì (klíèe, diaruns, brs, ...)


tjn ale myslim si že hammer je na pvm nej. lze použít témìø na cokoli kromì trist, ale i v trist mùže podpoøit aurou
btw. pozdravuje Lister_bw


nekecej že ještì hraje! a ani se neozval jako! hammer se dá použít i na trist, ale... hammera má každej kokùtek a style > all


nehraje, ale sehnal jsem na nšj icq a pokecali jsme, prej mam pozravovat znamý
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 24 2007 11:21am
Quote (Esantin @ Thu, May 24 2007, 04:29pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 04:28pm)
Quote (Esantin @ Thu, May 24 2007, 04:24pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 04:19pm)
max block na pvm  ---) NO

proè nedìlat smitera? protože smiter je jen na ubery (nebo pvp, ale to je irelevantní), zatímco s necrem se dá dìlat pvm obecnì (klíèe, diaruns, brs, ...)


tjn ale myslim si že hammer je na pvm nej. lze použít témìø na cokoli kromì trist, ale i v trist mùže podpoøit aurou
btw. pozdravuje Lister_bw


nekecej že ještì hraje! a ani se neozval jako! hammer se dá použít i na trist, ale... hammera má každej kokùtek a style > all


nehraje, ale sehnal jsem na nšj icq a pokecali jsme, prej mam pozravovat znamý

??? MrReaper to bylo na mì?
Esantin, ja s tebou mluvil? co? biggrin.gif
no nevadi popojedem...

btw: st3pix: jj, proto dìlám nekra wink.gif

takže nekro s mercem might, dat mu pride a sobì postavit beast a nemaxovat block... happy.gif
tak jo, všem díky za pomoc a za rady... smile.gif

This post was edited by Sebasti on May 24 2007 11:23am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 24 2007 11:29am
ne pride, Infinity!!1 .)

sobì beast + homu, merc infinity!
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 24 2007 11:33am
huh... ok, infinity.
v jakem poradi? Co si mam prvni postavit, asi infinity a až pak beast, co?
Blbej dotaz, ale muj ucet fg lita v oblacich jak je lehkej...
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 24 2007 11:37am
èoveèe... low beast seženeš za 20 a infu za 30 jak nic... kdyžtak ti nìkdo dá donate

E: mám low req low dmg infi na CS, tak jestli chceš provizornì...

This post was edited by st3pix on May 24 2007 11:37am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 24 2007 01:27pm
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 05:37pm)
èoveèe... low beast seženeš za 20 a infu  za 30 jak nic... kdyžtak ti nìkdo dá donate

E: mám low req low dmg infi na CS, tak jestli chceš provizornì...


jedna se od hardkor, tam je vse drahe!

This post was edited by Leri on May 24 2007 01:27pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 24 2007 01:29pm
Nevim, jestli jsme spolu mluvili biggrin.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 24 2007 01:32pm
Quote (Leri @ Thu, May 24 2007, 07:27pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 05:37pm)
èoveèe... low beast seženeš za 20 a infu  za 30 jak nic... kdyžtak ti nìkdo dá donate

E: mám low req low dmg infi na CS, tak jestli chceš provizornì...


jedna se od hardkor, tam je vse drahe!


prece by neudelal na hc necra na ubery ...

nebo jo? oO

This post was edited by undead_lord on May 24 2007 01:33pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 24 2007 01:58pm
Quote (undead_lord @ Thu, May 24 2007, 08:32pm)
Quote (Leri @ Thu, May 24 2007, 07:27pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 05:37pm)
èoveèe... low beast seženeš za 20 a infu  za 30 jak nic... kdyžtak ti nìkdo dá donate

E: mám low req low dmg infi na CS, tak jestli chceš provizornì...


jedna se od hardkor, tam je vse drahe!


prece by neudelal na hc necra na ubery ...

nebo jo? oO


hraje HC .. tak asi jo .. proto mluvim co smiterovi je nesrovnatelne levnejsi a v pomeru cena/vykon mnohem lepsi.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll