Quote (Nipik @ Tue, May 22 2007, 06:30am)

no jo no jetix je hold gozu ..

nesouhlas jetix není tak gozu je dobrej ale jak øíkam cj naruto sux
origo s aj titulkama ownz

ze zaèátku než sem si zvykl styl psaní subù tak mi to trvalo teï už ani nepotøebuju slovník skoro vùbec
jako eštì jetix dává díly do kola ted jen do examu tzn takovejch 20 dílù možná 25+ ale dohromady tech dílù je 10 tolik a další vìc je že na jetix používaj kratší verzi
usekávaj z toho ty boje a to je pak fùùùj