d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Naruto > Vše o narutovi/pokec/atd
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 21 2007 03:04pm
Quote (Nipik @ Mon, May 21 2007, 07:52pm)
biggrin.gif no jejej naruto to je nejvetsi pecka biggrin.gif ta èakra co ma to je uzasny  happy.gif  happy.gif  happy.gif  happy.gif  happy.gif


9 tailed fox biggrin.gif ownd to víš že je bomba mì to fakt chytlo mam hru naruto battle arena hru -icon_pointr.gif ve stylu old bojove ale pìkné a ted hledam 2ku nebo nìco podobného
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 21 2007 11:49pm
Quote (otko @ Mon, 21 May 2007, 22:19)
Quote (M0f0 @ Mon, 21 May 2007, 21:14)
este aj "ekologicka" arjuna


to je ta ona co isla kedysi na vive? tomu som moc nepochopil rofl.gif


jj, bolo treba pozerat od zaciatku aby si vedel vo co go, mala to aj silne posolstvo biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 22 2007 12:30am
biggrin.gif no jo no jetix je hold gozu .. d-lol.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 22 2007 02:17am
Tj ten frajer v oranzovem?
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 22 2007 02:47am
Quote (Nipik @ Tue, 22 May 2007, 08:30)
biggrin.gif no jo no jetix je hold gozu .. d-lol.gif


jetix = crap, anime+ ownz
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 22 2007 03:12am
sleep.gif ... jj to je ten typ v oranzovym
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 22 2007 03:56am
Quote (M0f0 @ Tue, May 22 2007, 08:47am)
Quote (Nipik @ Tue, 22 May 2007, 08:30)
biggrin.gif no jo no jetix je hold gozu .. d-lol.gif


jetix = crap, anime+ ownz


lol jetix > all biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 22 2007 05:52am
Quote (fifky-OVA @ Tue, 22 May 2007, 11:56)
Quote (M0f0 @ Tue, May 22 2007, 08:47am)
Quote (Nipik @ Tue, 22 May 2007, 08:30)
biggrin.gif no jo no jetix je hold gozu .. d-lol.gif


jetix = crap, anime+ ownz


lol jetix > all biggrin.gif


jetix icon_pointr.gif pre deti
anime+ icon_pointr.gif zacina vysielat az od 20:00 biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 22 2007 05:56am
Quote (Nipik @ Tue, May 22 2007, 06:30am)
biggrin.gif no jo no jetix je hold gozu ..  d-lol.gif


nesouhlas jetix není tak gozu je dobrej ale jak øíkam cj naruto sux
origo s aj titulkama ownz biggrin.gif ze zaèátku než sem si zvykl styl psaní subù tak mi to trvalo teï už ani nepotøebuju slovník skoro vùbec
jako eštì jetix dává díly do kola ted jen do examu tzn takovejch 20 dílù možná 25+ ale dohromady tech dílù je 10 tolik a další vìc je že na jetix používaj kratší verzi
usekávaj z toho ty boje a to je pak fùùùj
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 22 2007 05:57am
Quote (Lua @ Tue, May 22 2007, 11:56am)
Quote (Nipik @ Tue, May 22 2007, 06:30am)
biggrin.gif no jo no jetix je hold gozu ..  d-lol.gif


nesouhlas jetix není tak gozu je dobrej ale jak øíkam cj naruto sux
origo s aj titulkama ownz biggrin.gif ze zaèátku než sem si zvykl styl psaní subù tak mi to trvalo teï už ani nepotøebuju slovník skoro vùbec
jako eštì jetix dává díly do kola ted jen do examu tzn takovejch 20 dílù možná 25+ ale dohromady tech dílù je 10 tolik a další vìc je že na jetix používaj kratší verzi
usekávaj z toho ty boje a to je pak fùùùj


anime je více ménì taky sraèka jednou mì zaujalo megamen a anuyasha an chvilku ale to je vše
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll