Quote (fifky-OVA @ Mon, May 21 2007, 08:45am)
Quote (majklcze @ Mon, May 21 2007, 06:58am)
NO ZATIM JE NAS MALO! tak delejte napz.
pujcte mi nekdo char..
nemas char na hellu nebo co? muzu ti pujcit smitera PMni mi
Quote (st3pix @ Mon, May 21 2007, 10:53am)
20fg v dupe method here
Nevim co maji češi za zvyk pořad OFF TOPIC přispěvky... kdybyste se radši JOINOVALY... jestli nas nebude aspon 40+ do patku tak se nic nekona -.-
This post was edited by majklcze on May 21 2007 04:55am