[QUOTE=CarodeJ,Tue, May 29 2007, 08:24pm][QUOTE=undead_lord,Tue, May 29 2007, 08:23pm][QUOTE=CarodeJ,Tue, May 29 2007, 08:19pm][QUOTE=FF-speed,Tue, May 29 2007, 06:36pm][QUOTE=undead_lord,Sun, May 27 2007, 04:41pm][QUOTE=st3pix,Sun, May 27 2007, 03:58pm][QUOTE=Esantin,Sun, May 27 2007, 03:47pm][QUOTE=M0f0,Sun, May 27 2007, 03:31pm][QUOTE=vine,Sun, 27 May 2007, 17:27][QUOTE=undead_lord,Sun, 27 May 2007, 16:23]samy sracky akorat 20/8 by mohl stat tak 40- 50 fg[/QUOTE]
ja u toho 20/8 slysel az dvojnasobnou cenu, a 3frw samotny pry ma cenu tak 15fg. pockam na dalsi response[/QUOTE]
dvojnasobnu tazko, jedine ze by to bol nejaky noobik, 3 frw za 15? okamzite ti predam, nemaju cenu ziadnu a to ze je tam par many tak mozno 5 fg. ostatne crap, mozno pre lld[/QUOTE]
3 frw jsou dobrý na low pvp ne?[/QUOTE]
pro lvl 29 ale můžeš k tomu mít další mods, třeba mana[/QUOTE]
3 frw jsem videl na scl max za 3 fg jeden. Jinak normalni cena je asi tak 1 fg ^^
jinak kdo bude chtit 3 frw za 10 fg mam tu asi 1 nebo 2 chary plnych charu ^[/QUOTE]
2 chary plných charů ? wtf ?[/QUOTE]
nejspis 2chary plny charmu, ale on byl dycky jinej

[/QUOTE]
charmy ofc. Btw my se zname? ze rikas dycky jinej? ^[/QUOTE]
soude podle toho, co ctu tady a na kanale ... a jinak se snad nezname a nejspis ani nepozname, predpokladam, ze je to oboustrane.[/QUOTE]
tak to bude lepsi