d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > .:. Slovenský A Český Price Check .:. > feel free to post
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 27 2007 09:58am
Quote (Esantin @ Sun, May 27 2007, 03:47pm)
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 03:31pm)
Quote (vine @ Sun, 27 May 2007, 17:27)
Quote (undead_lord @ Sun, 27 May 2007, 16:23)
samy sracky akorat 20/8 by mohl stat tak 40- 50 fg


ja u toho 20/8 slysel az dvojnasobnou cenu, a 3frw samotny pry ma cenu tak 15fg. pockam na dalsi response


dvojnasobnu tazko, jedine ze by to bol nejaky noobik, 3 frw za 15? okamzite ti predam, nemaju cenu ziadnu a to ze je tam par many tak mozno 5 fg. ostatne crap, mozno pre lld


3 frw jsou dobrý na low pvp ne?


pro lvl 29 ale můžeš k tomu mít další mods, třeba mana

This post was edited by st3pix on May 27 2007 09:59am
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 27 2007 10:41am
Quote (st3pix @ Sun, May 27 2007, 03:58pm)
Quote (Esantin @ Sun, May 27 2007, 03:47pm)
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 03:31pm)
Quote (vine @ Sun, 27 May 2007, 17:27)
Quote (undead_lord @ Sun, 27 May 2007, 16:23)
samy sracky akorat 20/8 by mohl stat tak 40- 50 fg


ja u toho 20/8 slysel az dvojnasobnou cenu, a 3frw samotny pry ma cenu tak 15fg. pockam na dalsi response


dvojnasobnu tazko, jedine ze by to bol nejaky noobik, 3 frw za 15? okamzite ti predam, nemaju cenu ziadnu a to ze je tam par many tak mozno 5 fg. ostatne crap, mozno pre lld


3 frw jsou dobrý na low pvp ne?


pro lvl 29 ale můžeš k tomu mít další mods, třeba mana


3 frw jsem videl na scl max za 3 fg jeden. Jinak normalni cena je asi tak 1 fg ^^

jinak kdo bude chtit 3 frw za 10 fg mam tu asi 1 nebo 2 chary plnych charu ^
Member
Posts: 1,899
Joined: Oct 3 2005
Gold: 707.00
May 29 2007 07:26am
maji cenu 9max lvl8 jewely?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 29 2007 07:32am
ano, postni na lld trading
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 29 2007 11:47am
Quote (st3pix @ Tue, May 29 2007, 01:32pm)
ano, postni na lld trading


co stojí classic cdkey?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 29 2007 12:36pm
Quote (undead_lord @ Sun, May 27 2007, 04:41pm)
Quote (st3pix @ Sun, May 27 2007, 03:58pm)
Quote (Esantin @ Sun, May 27 2007, 03:47pm)
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 03:31pm)
Quote (vine @ Sun, 27 May 2007, 17:27)
Quote (undead_lord @ Sun, 27 May 2007, 16:23)
samy sracky akorat 20/8 by mohl stat tak 40- 50 fg


ja u toho 20/8 slysel az dvojnasobnou cenu, a 3frw samotny pry ma cenu tak 15fg. pockam na dalsi response


dvojnasobnu tazko, jedine ze by to bol nejaky noobik, 3 frw za 15? okamzite ti predam, nemaju cenu ziadnu a to ze je tam par many tak mozno 5 fg. ostatne crap, mozno pre lld


3 frw jsou dobrý na low pvp ne?


pro lvl 29 ale můžeš k tomu mít další mods, třeba mana


3 frw jsem videl na scl max za 3 fg jeden. Jinak normalni cena je asi tak 1 fg ^^

jinak kdo bude chtit 3 frw za 10 fg mam tu asi 1 nebo 2 chary plnych charu ^


2 chary plných charů ? wtf ?

Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 29 2007 02:19pm
Quote (FF-speed @ Tue, May 29 2007, 06:36pm)
Quote (undead_lord @ Sun, May 27 2007, 04:41pm)
Quote (st3pix @ Sun, May 27 2007, 03:58pm)
Quote (Esantin @ Sun, May 27 2007, 03:47pm)
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 03:31pm)
Quote (vine @ Sun, 27 May 2007, 17:27)
Quote (undead_lord @ Sun, 27 May 2007, 16:23)
samy sracky akorat 20/8 by mohl stat tak 40- 50 fg


ja u toho 20/8 slysel az dvojnasobnou cenu, a 3frw samotny pry ma cenu tak 15fg. pockam na dalsi response


dvojnasobnu tazko, jedine ze by to bol nejaky noobik, 3 frw za 15? okamzite ti predam, nemaju cenu ziadnu a to ze je tam par many tak mozno 5 fg. ostatne crap, mozno pre lld


3 frw jsou dobrý na low pvp ne?


pro lvl 29 ale můžeš k tomu mít další mods, třeba mana


3 frw jsem videl na scl max za 3 fg jeden. Jinak normalni cena je asi tak 1 fg ^^

jinak kdo bude chtit 3 frw za 10 fg mam tu asi 1 nebo 2 chary plnych charu ^


2 chary plných charů ? wtf ?


nejspis 2chary plny charmu, ale on byl dycky jinej wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 29 2007 02:23pm
Quote (CarodeJ @ Tue, May 29 2007, 08:19pm)
Quote (FF-speed @ Tue, May 29 2007, 06:36pm)
Quote (undead_lord @ Sun, May 27 2007, 04:41pm)
Quote (st3pix @ Sun, May 27 2007, 03:58pm)
Quote (Esantin @ Sun, May 27 2007, 03:47pm)
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 03:31pm)
Quote (vine @ Sun, 27 May 2007, 17:27)
Quote (undead_lord @ Sun, 27 May 2007, 16:23)
samy sracky akorat 20/8 by mohl stat tak 40- 50 fg


ja u toho 20/8 slysel az dvojnasobnou cenu, a 3frw samotny pry ma cenu tak 15fg. pockam na dalsi response


dvojnasobnu tazko, jedine ze by to bol nejaky noobik, 3 frw za 15? okamzite ti predam, nemaju cenu ziadnu a to ze je tam par many tak mozno 5 fg. ostatne crap, mozno pre lld


3 frw jsou dobrý na low pvp ne?


pro lvl 29 ale můžeš k tomu mít další mods, třeba mana


3 frw jsem videl na scl max za 3 fg jeden. Jinak normalni cena je asi tak 1 fg ^^

jinak kdo bude chtit 3 frw za 10 fg mam tu asi 1 nebo 2 chary plnych charu ^


2 chary plných charů ? wtf ?


nejspis 2chary plny charmu, ale on byl dycky jinej wink.gif



charmy ofc. Btw my se zname? ze rikas dycky jinej? ^
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 29 2007 02:24pm
Quote (undead_lord @ Tue, May 29 2007, 08:23pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, May 29 2007, 08:19pm)
Quote (FF-speed @ Tue, May 29 2007, 06:36pm)
Quote (undead_lord @ Sun, May 27 2007, 04:41pm)
Quote (st3pix @ Sun, May 27 2007, 03:58pm)
Quote (Esantin @ Sun, May 27 2007, 03:47pm)
Quote (M0f0 @ Sun, May 27 2007, 03:31pm)
Quote (vine @ Sun, 27 May 2007, 17:27)
Quote (undead_lord @ Sun, 27 May 2007, 16:23)
samy sracky akorat 20/8 by mohl stat tak 40- 50 fg


ja u toho 20/8 slysel az dvojnasobnou cenu, a 3frw samotny pry ma cenu tak 15fg. pockam na dalsi response


dvojnasobnu tazko, jedine ze by to bol nejaky noobik, 3 frw za 15? okamzite ti predam, nemaju cenu ziadnu a to ze je tam par many tak mozno 5 fg. ostatne crap, mozno pre lld


3 frw jsou dobrý na low pvp ne?


pro lvl 29 ale můžeš k tomu mít další mods, třeba mana


3 frw jsem videl na scl max za 3 fg jeden. Jinak normalni cena je asi tak 1 fg ^^

jinak kdo bude chtit 3 frw za 10 fg mam tu asi 1 nebo 2 chary plnych charu ^


2 chary plných charů ? wtf ?


nejspis 2chary plny charmu, ale on byl dycky jinej wink.gif



charmy ofc. Btw my se zname? ze rikas dycky jinej? ^


soude podle toho, co ctu tady a na kanale ... a jinak se snad nezname a nejspis ani nepozname, predpokladam, ze je to oboustrane.
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 29 2007 02:26pm
[QUOTE=CarodeJ,Tue, May 29 2007, 08:24pm][QUOTE=undead_lord,Tue, May 29 2007, 08:23pm][QUOTE=CarodeJ,Tue, May 29 2007, 08:19pm][QUOTE=FF-speed,Tue, May 29 2007, 06:36pm][QUOTE=undead_lord,Sun, May 27 2007, 04:41pm][QUOTE=st3pix,Sun, May 27 2007, 03:58pm][QUOTE=Esantin,Sun, May 27 2007, 03:47pm][QUOTE=M0f0,Sun, May 27 2007, 03:31pm][QUOTE=vine,Sun, 27 May 2007, 17:27][QUOTE=undead_lord,Sun, 27 May 2007, 16:23]samy sracky akorat 20/8 by mohl stat tak 40- 50 fg[/QUOTE]

ja u toho 20/8 slysel az dvojnasobnou cenu, a 3frw samotny pry ma cenu tak 15fg. pockam na dalsi response[/QUOTE]

dvojnasobnu tazko, jedine ze by to bol nejaky noobik, 3 frw za 15? okamzite ti predam, nemaju cenu ziadnu a to ze je tam par many tak mozno 5 fg. ostatne crap, mozno pre lld[/QUOTE]

3 frw jsou dobrý na low pvp ne?[/QUOTE]

pro lvl 29 ale můžeš k tomu mít další mods, třeba mana[/QUOTE]

3 frw jsem videl na scl max za 3 fg jeden. Jinak normalni cena je asi tak 1 fg ^^

jinak kdo bude chtit 3 frw za 10 fg mam tu asi 1 nebo 2 chary plnych charu ^[/QUOTE]

2 chary plných charů ? wtf ?[/QUOTE]

nejspis 2chary plny charmu, ale on byl dycky jinej wink.gif[/QUOTE]


charmy ofc. Btw my se zname? ze rikas dycky jinej? ^[/QUOTE]

soude podle toho, co ctu tady a na kanale ... a jinak se snad nezname a nejspis ani nepozname, predpokladam, ze je to oboustrane.[/QUOTE]


tak to bude lepsi
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll