Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.
uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?