d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Timto Topicem Chci Velmi Podekovat > ...........
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
May 14 2007 10:19am
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 03:44pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, May 14 2007, 04:42pm)
Quote (zerkii @ Mon, 14 May 2007, 15:46)
Sakra Leri co to je za buchtu v tvym profilu?


to je Leriho máma!


ne jeho táta !!


to jsem ja
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 14 2007 10:33am
Quote (Sentinel4 @ Mon, May 14 2007, 05:19pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 03:44pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, May 14 2007, 04:42pm)
Quote (zerkii @ Mon, 14 May 2007, 15:46)
Sakra Leri co to je za buchtu v tvym profilu?


to je Leriho máma!


ne jeho táta !!


to jsem ja


no ale to nevyluèuje ani to co postnul OKP ani to so sem postnul já biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 14 2007 10:53am
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 04:33pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, May 14 2007, 05:19pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 03:44pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, May 14 2007, 04:42pm)
Quote (zerkii @ Mon, 14 May 2007, 15:46)
Sakra Leri co to je za buchtu v tvym profilu?


to je Leriho máma!


ne jeho táta !!


to jsem ja


no ale to nevyluèuje ani to co postnul OKP ani to so sem postnul já biggrin.gif


To nemuze byt rodina, jinak by byla rozmazana ofc.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 14 2007 11:23am
Quote (CarodeJ @ Mon, May 14 2007, 04:53pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 04:33pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, May 14 2007, 05:19pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 03:44pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, May 14 2007, 04:42pm)
Quote (zerkii @ Mon, 14 May 2007, 15:46)
Sakra Leri co to je za buchtu v tvym profilu?


to je Leriho máma!


ne jeho táta !!


to jsem ja


no ale to nevyluèuje ani to co postnul OKP ani to so sem postnul já biggrin.gif


To nemuze byt rodina, jinak by byla rozmazana ofc.


Ty jsi zase chytry jak klobasky v udirne
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 14 2007 11:26am
Quote (Leri @ Mon, May 14 2007, 05:23pm)
Quote (CarodeJ @ Mon, May 14 2007, 04:53pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 04:33pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, May 14 2007, 05:19pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 03:44pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, May 14 2007, 04:42pm)
Quote (zerkii @ Mon, 14 May 2007, 15:46)
Sakra Leri co to je za buchtu v tvym profilu?


to je Leriho máma!


ne jeho táta !!


to jsem ja


no ale to nevyluèuje ani to co postnul OKP ani to so sem postnul já biggrin.gif


To nemuze byt rodina, jinak by byla rozmazana ofc.


Ty jsi zase chytry jak klobasky v udirne


Jako by to nebyla pravda, blurred.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 14 2007 12:41pm
Quote (CarodeJ @ Mon, May 14 2007, 06:26pm)
Quote (Leri @ Mon, May 14 2007, 05:23pm)
Quote (CarodeJ @ Mon, May 14 2007, 04:53pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 04:33pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, May 14 2007, 05:19pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 03:44pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, May 14 2007, 04:42pm)
Quote (zerkii @ Mon, 14 May 2007, 15:46)
Sakra Leri co to je za buchtu v tvym profilu?


to je Leriho máma!


ne jeho táta !!


to jsem ja


no ale to nevyluèuje ani to co postnul OKP ani to so sem postnul já biggrin.gif


To nemuze byt rodina, jinak by byla rozmazana ofc.


Ty jsi zase chytry jak klobasky v udirne


Jako by to nebyla pravda, blurred.


ty si chytry jako Karel !
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 14 2007 12:55pm
Ahoj leri...mám tì rád
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 14 2007 01:01pm
Quote (palec @ Mon, May 14 2007, 07:55pm)
Ahoj leri...mám tì rád


to sou slova tygra !!
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 14 2007 01:06pm
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 06:41pm)
Quote (CarodeJ @ Mon, May 14 2007, 06:26pm)
Quote (Leri @ Mon, May 14 2007, 05:23pm)
Quote (CarodeJ @ Mon, May 14 2007, 04:53pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 04:33pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, May 14 2007, 05:19pm)
Quote (Sobcz @ Mon, May 14 2007, 03:44pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, May 14 2007, 04:42pm)
Quote (zerkii @ Mon, 14 May 2007, 15:46)
Sakra Leri co to je za buchtu v tvym profilu?


to je Leriho máma!


ne jeho táta !!


to jsem ja


no ale to nevyluèuje ani to co postnul OKP ani to so sem postnul já biggrin.gif


To nemuze byt rodina, jinak by byla rozmazana ofc.


Ty jsi zase chytry jak klobasky v udirne


Jako by to nebyla pravda, blurred.


ty si chytry jako Karel !


To doufam nebylo na me, taky bych se moh urazit wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 14 2007 01:15pm
smìle do urážení Èaro wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll