Quote (Esantin @ Fri, May 11 2007, 02:04pm)
Quote (undead_lord @ Fri, May 11 2007, 01:38pm)
Quote (Esantin @ Fri, May 11 2007, 01:30pm)
Quote (Killer111 @ Fri, May 11 2007, 10:27am)
HC a SCNL rulezz
co je dobryho na scnl?
ze je tam lepsi pvp a malo dupu myslim
jediny mozna tak ep, ale jinak si mylsim, ze ve vsem je lepsi scl a dupu je tam taky dost
pro teï možná ..... ale všichni co jsou teï zapøísáhlý scl pvp pøejdou po resetu ( jestli bude

) na scnl ofc ..... známe své lidi