d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hokej
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
May 6 2007 05:49am
palec, krazykow > vcera jsme, podle me, hrali dobre jen 1. tretinu, ve druhe jsme si nechali dat nahodny gol a nase hra byla v haji, napr. prvni lajna byla vcera uplne sterilni, slovaci hrali jen to museli aby si vedeni udrzeli (o nic vic, vsak taky proc ...) a hrat hokej na to ze nejaka strela treba spadne az do brany, to se teda fakt uz nejakej cas na mezinarodni urovni neda

ad hvezdicky, mas pravdu, taky jsem si toho vsimnul, ale proc si je teda to svyho tymu bere? to je podle me jednoznacne hadamczikova chyba, ze nedokaze sestavit tym, ktery by herne fungoval a misto toho udela tym "hvezd", kterej ho pak ani nerespektujou (a nemyslim si ze proto odkud je). tohle hlinka umel ...

This post was edited by melcz on May 6 2007 05:50am
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 6 2007 05:51am
Imho to bol fajn pzoeratelny hokej a cesi mali [b]3krat[/] svinske stastie,raz im skackal puk po ciare,raz sa zdvihol brankar a pk lezal pod nim cm od ciary a treti krat taku tycku dostal ze ani nevedel jak...
Ale bolo to vyrovnane,len proste nemozte az tolko lucku,tak aspon ze ste prehrali,normalne ste si to zasluzili...Hentie tri veci vam neodpustim tongue.gif ...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 6 2007 05:54am
nejvìtší lama je Klesla... ten vždycky akorát klesne k ledu biggrin.gif
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
May 6 2007 06:05am
Quote (doobik @ Sun, May 6 2007, 01:51pm)
Imho to bol fajn pzoeratelny hokej a cesi mali [b]3krat[/] svinske stastie,raz im skackal puk po ciare,raz sa zdvihol brankar a pk lezal pod nim cm od ciary a treti krat taku tycku dostal ze ani nevedel jak...
Ale bolo to vyrovnane,len proste nemozte az tolko lucku,tak aspon ze ste prehrali,normalne ste si to zasluzili...Hentie tri veci vam neodpustim tongue.gif ...


Ako keby sme chceli tak na konci jak ste boli bez brankara, a nenahraval gaborik hossovi tak +1

Ale bolo to inak dost vyrovnane smile.gif

Teraz uz len Bielorusov porazit
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
May 6 2007 08:37am
phew... chvalabohu to teda bol zapas.... aspon ze sme vyhrali
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
May 6 2007 08:39am
inac, neviem ci to niekoho zaujima ale ja pozera hokej vylucne na ct2, lebo na stv2 su komentatori strasne vzruseni a prilis kricia

(to je pochvala cz)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 6 2007 08:40am
Quote (Megafusion @ Sun, May 6 2007, 03:37pm)
phew... chvalabohu to teda bol zapas.... aspon ze sme vyhrali


no mluv za sebe biggrin.gif
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
May 6 2007 08:42am
Quote (Sobcz @ Sun, May 6 2007, 02:40pm)
Quote (Megafusion @ Sun, May 6 2007, 03:37pm)
phew... chvalabohu to teda bol zapas.... aspon ze sme vyhrali


no mluv za sebe biggrin.gif


nemal na mysli svk<>bielorusko?

This post was edited by Skeletoff on May 6 2007 08:42am
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
May 6 2007 08:45am
Quote (Skeletoff @ Sun, May 6 2007, 04:39pm)
inac, neviem ci to niekoho zaujima ale ja pozera hokej vylucne na ct2, lebo na stv2 su komentatori strasne vzruseni a prilis kricia

(to je pochvala cz)


jj aj ja, akurat na Ct maju iny(mensi obraz) a ide mi to asi o 2sec back biggrin.gif

Ale tiez nemusim kecy typu :"ANOOOOO KRIZAN OCHRANIL SVOJ OHEN A SVATYNU, A PRVA KORCULA UZ SA RUTI..."
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 6 2007 08:56am
Quote (KrazyKow @ Sun, May 6 2007, 04:45pm)
Quote (Skeletoff @ Sun, May 6 2007, 04:39pm)
inac,
neviem ci to niekoho zaujima ale ja pozera hokej vylucne na ct2, lebo
na stv2 su komentatori strasne vzruseni a prilis kricia

(to je pochvala cz)


jj aj ja, akurat na Ct maju iny(mensi obraz) a ide mi to asi o 2sec back biggrin.gif

Ale tiez nemusim kecy typu :"ANOOOOO KRIZAN OCHRANIL SVOJ OHEN A SVATYNU, A PRVA KORCULA UZ SA RUTI..."


ten komentator je deformovany uz od nepamati happy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll