Quote (doobik @ Sun, May 6 2007, 01:51pm)
Imho to bol fajn pzoeratelny hokej a cesi mali [b]3krat[/] svinske stastie,raz im skackal puk po ciare,raz sa zdvihol brankar a pk lezal pod nim cm od ciary a treti krat taku tycku dostal ze ani nevedel jak...
Ale bolo to vyrovnane,len proste nemozte az tolko lucku,tak aspon ze ste prehrali,normalne ste si to zasluzili...Hentie tri veci vam neodpustim

...
Ako keby sme chceli tak na konci jak ste boli bez brankara, a nenahraval gaborik hossovi tak +1
Ale bolo to inak dost vyrovnane

Teraz uz len Bielorusov porazit