Quote (z3r0. @ Tue, 24 Apr 2007, 19:09)
Quote (Lua @ Tue, Apr 24 2007, 06:30pm)
jsem taky vítán? sem tam for fun jak bezí atd ?
tam je vítán kdo chce
Veškerý flame, který sem na tomto foru mìl byl jen z nudy, takže nejsem proti nikomu nijak spešl zaujatý

proti Luovi, ale ANO ! ;D
jinak ten patch vypada vcelku dobre, jeste mi tam chybi rares
This post was edited by unknown_spirit on Apr 25 2007 05:12am