d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 15 2007 07:06am
Quote (Lua @ Sun, Apr 15 2007, 01:59pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Ttsv9YzMfM4&mode=related&search
jauuu no to je supr tohle je good wink.gif
to bolíííííííííííííí ty krávo moje bøicho :DDD




Quote (Sobcz @ Sun, Apr 15 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Sun, Apr 15 2007, 12:59pm)
Quote (Karbec @ Sun, Apr 15 2007, 06:18am)
gzjosefista .. new sig!
heart.gif
happy.gif


dotaz nemyslíš že gz topic je jinde nebo tohle bylo myšleno jako vtip? špatnej...


spam místo tu ale taky neni Luo .. -.-


jako já ho upozornil na to že to patøí jinam a je to spamm pokud myslíš že když když napomenu že spammoval taky spammuju já?? tímpadem ted si spammoval taky ^^
edit: pøemejšlej trochu


ja vim ze sem taky spamoval, noa ?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 15 2007 07:12am
nespamujte dementi happy.gif wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 15 2007 07:18am
http://www.youtube.com/watch?v=Ttsv9YzMfM4&mode=related&search
klidnì si spammuj jak chceš sobe<tady dokazuješ jak si zaujatý a diskriminací posedlý> vy ostatní
co se chcete pobavit tak se mrknìte páè jako já sem díky tomu zkonèil pod stolem to nejde se neøezat a dokonce to bolí biggrin.gif

This post was edited by Lua on Apr 15 2007 07:19am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Apr 15 2007 08:02am
Quote (Lua @ Sun, Apr 15 2007, 01:18pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Ttsv9YzMfM4&mode=related&search
klidnì si spammuj jak chceš sobe<tady dokazuješ jak si zaujatý a diskriminací posedlý> vy ostatní
co se chcete pobavit tak se mrknìte páè jako já sem díky tomu zkonèil pod stolem to nejde se neøezat a dokonce to bolí biggrin.gif


lol biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 15 2007 08:28am
Quote (FF-speed @ Sun, Apr 15 2007, 02:02pm)
Quote (Lua @ Sun, Apr 15 2007, 01:18pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Ttsv9YzMfM4&mode=related&search
klidnì si spammuj jak chceš sobe<tady dokazuješ jak si zaujatý a diskriminací posedlý> vy ostatní
co se chcete pobavit tak se mrknìte páè jako já sem díky tomu zkonèil pod stolem to nejde se neøezat a dokonce to bolí biggrin.gif


lol biggrin.gif


ne je tlusty

This post was edited by fifky-OVA on Apr 15 2007 08:44am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 15 2007 09:54am
to slabší, máte padáka jsem vidìl asi pøed mìsícem až dvìma..akorát mì mrzí že se smìju tomu samému èemu lua..dá se k tomu øíct snad jedinì to, že dvojice Kaiser,Lábus dìlá opravdu humor pro všechny.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 15 2007 11:53am
http://i144.photobucket.com/albums/r169/Pseudonym_/hularious0ix.gif

tohle má nìkdo v sigu, mì to pøijde dost dobrý biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 15 2007 12:19pm
Quote (palec @ Sun, Apr 15 2007, 03:54pm)
to slabší, máte padáka jsem vidìl asi pøed mìsícem až dvìma..akorát mì mrzí že se smìju tomu samému èemu lua..dá se k tomu øíct snad jedinì to, že dvojice Kaiser,Lábus dìlá opravdu humor pro všechny.


Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 15 2007 12:25pm
Quote (fifky-OVA @ Sun, Apr 15 2007, 06:19pm)
Quote (palec @ Sun, Apr 15 2007, 03:54pm)
to slabší, máte padáka jsem vidìl asi pøed mìsícem až dvìma..akorát mì mrzí že se smìju tomu samému èemu lua..dá se k tomu øíct snad jedinì to, že dvojice Kaiser,Lábus dìlá opravdu humor pro všechny.


lol
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 15 2007 01:16pm
Quote (st3pix @ Sun, Apr 15 2007, 06:53pm)
http://i144.photobucket.com/albums/r169/Pseudonym_/hularious0ix.gif

tohle má nìkdo v sigu, mì to pøijde dost dobrý biggrin.gif


yeah , starsi to je , ale je to dost husty laugh.gif
happy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll