http://www.youtube.com/watch?v=Ttsv9YzMfM4&mode=related&searchjauuu no to je supr tohle je good

to bolíííííííííííííí ty krávo moje bøicho :DDD
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 15 2007, 12:08pm)
Quote (Lua @ Sun, Apr 15 2007, 12:59pm)
Quote (Karbec @ Sun, Apr 15 2007, 06:18am)
dotaz nemyslíš že gz topic je jinde nebo tohle bylo myšleno jako vtip? špatnej...
spam místo tu ale taky neni Luo .. -.-
jako já ho upozornil na to že to patøí jinam a je to spamm pokud myslíš že když když napomenu že spammoval taky spammuju já?? tímpadem ted si spammoval taky ^^
edit: pøemejšlej trochu