Quote (Sobcz @ Fri, 20 Apr 2007, 22:59)
Quote (Sentinel4 @ Fri, Apr 20 2007, 09:28pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 20 2007, 06:48pm)
Quote (sapier @ Fri, Apr 20 2007, 07:00pm)
a ja vim proc ho ma a nereknu
ale je to noob ale ja taky mi vime sobe ze
? rofl myslim ze MY vime..

a navic ja ti to nerek takze cry.. nn fake -.-
ale ja to vim.
j jedinej komu sem to rek je Viky a Ipex ^^
offer 5fg need know sobcz´s warn reason