d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Command A Conquer 3 Tiberium Wars > pari to nekdo ?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 20 2007 03:07am
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 05:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


zavislaku..

To sob : da se ten command nekde stahnout?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 20 2007 04:19am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 20 Apr 2007, 10:07)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 05:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


zavislaku..

To sob : da se ten command nekde stahnout?


da sa ale ma to 8 giga smile.gif furt to este ces? biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 20 2007 05:20am
Quote (otko @ Fri, 20 Apr 2007, 12:19)
Quote (fifky-OVA @ Fri, 20 Apr 2007, 10:07)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 05:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


zavislaku..

To sob : da se ten command nekde stahnout?


da sa ale ma to 8 giga smile.gif furt to este ces? biggrin.gif


lulo sak tolko uz ani na hdd nemam volneho miesta rofl.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 20 2007 05:59am
Quote (M0f0 @ Fri, Apr 20 2007, 12:20pm)
Quote (otko @ Fri, 20 Apr 2007, 12:19)
Quote (fifky-OVA @ Fri, 20 Apr 2007, 10:07)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 05:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


zavislaku..

To sob : da se ten command nekde stahnout?


da sa ale ma to 8 giga smile.gif furt to este ces? biggrin.gif


lulo sak tolko uz ani na hdd nemam volneho miesta rofl.gif


taky sem musel smazat cast svejch porno-zásob rofl.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2007 07:13am
Logistiku zeru kuciiiiiiiiii biggrin.gif

jinak koukam ze sob ma sve overpowered jednotky skoro stejne jak ja biggrin.gif
bohuzel ty stromy jsou extremne znevyhodneny kvuli svoji ryhclost ktera
je snad nejmensi ve hre a tam je jim nejaky root na prd napr pri
dobyvani hradu. Jinak proste Vampire lord over all to mi nikdo
nevymluvi a Thant

btw jednou sem si namaxoval necromancy, a z prdele sem tam chodil asi se 30k kostrama , celkem sranda

jo
a jinak neutralni postavy to jsou taky pekni borci: jmenuju vsechny
draky , proste fear u azure dragona dela fakt divy 1k life je nejvic ze
hry, jinak muj oblibenec je faerie dragon, je to skilla a je nejhezci:),
pak musim zminin SHARPSHOOTERY to je proste kapitola sama pro sebe,
utok moc solidni, a bez postihu na celou mapu je bezkonkurencni,
nejlepsi strelec ze hry. V jedne kampani v Shadows of death je hrdina s
jejich specialitou, ktery dokaze upgradovat elf rangery na
sharpshootery, celkem skilla:)
no a pak Trollove, super vzhled, attack a regenerace , moc solidni.
Jinak dost rad uvolnim jeden slot ve sve armade pro nejakeho
neutralniho skillu:)

Jinak
co jsem vetsinou maxoval, hral jsem vzdy za maga takze asi tak. Air
magic, Earth magic, logistics, leadership, sorcery, wisdom, luck pak uz si nepamatuju
biggrin.gif no a pak nejakej ten orb do ruky no biggrin.gif a nejakou helmicku + ke vsem atributam, a treba armageddons blade do ruky biggrin.gif


nejslabsi jednotka ve hre : ty Sprites , od elementalu to je neco biggrin.gif

This post was edited by Killer111 on Apr 20 2007 07:18am
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Apr 20 2007 07:25am
Quote (Killer111 @ Fri, Apr 20 2007, 01:13pm)
Logistiku zeru kuciiiiiiiiii biggrin.gif

jinak koukam ze sob ma sve overpowered jednotky skoro stejne jak ja biggrin.gif
bohuzel ty stromy jsou extremne znevyhodneny kvuli svoji ryhclost ktera
je snad nejmensi ve hre a tam je jim nejaky root na prd napr pri
dobyvani hradu. Jinak proste Vampire lord over all to mi nikdo
nevymluvi a Thant

btw jednou sem si namaxoval necromancy, a z prdele sem tam chodil asi se 30k kostrama , celkem sranda

jo
a jinak neutralni postavy to jsou taky pekni borci: jmenuju vsechny
draky , proste fear u azure dragona dela fakt divy 1k life je nejvic ze
hry, jinak muj oblibenec je faerie dragon, je to skilla a je nejhezci:),
pak musim zminin SHARPSHOOTERY to je proste kapitola sama pro sebe,
utok moc solidni, a bez postihu na celou mapu je bezkonkurencni,
nejlepsi strelec ze hry. V jedne kampani v Shadows of death je hrdina s
jejich specialitou, ktery dokaze upgradovat elf rangery na
sharpshootery, celkem skilla:)
no a pak Trollove, super vzhled, attack a regenerace , moc solidni.
Jinak dost rad uvolnim jeden slot ve sve armade pro nejakeho
neutralniho skillu:)

Jinak
co jsem vetsinou maxoval, hral jsem vzdy za maga takze asi tak. Air
magic, Earth magic, logistics, leadership, sorcery, wisdom, luck pak uz si nepamatuju
biggrin.gif no a pak nejakej ten orb do ruky no biggrin.gif a nejakou helmicku + ke vsem atributam, a treba armageddons blade do ruky biggrin.gif


nejslabsi jednotka ve hre : ty Sprites , od elementalu to je neco biggrin.gif


sprites maji slabou obranu, ale maji 2 vyhody : rychlost = vetsinou tvuj prvni tah, nemoznost vraceni uderu
jinak imo je nejslabsi peasant
ja beru sorcery jenom, kdyz mam na vyber mezi eagle eye a nakejma srackama. Sorcery prida jenom 5% dmg, coz mi pripada malo
na zacatku hry ~400 dmg chain = + 20 dmg
sice na konci uz mate ~4k dmg = +200 - 600 dmg ale to uz vetsinou pouzivam jina kouzla nez chain
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 20 2007 01:26pm
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 20 2007, 11:59am)
Quote (M0f0 @ Fri, Apr 20 2007, 12:20pm)
Quote (otko @ Fri, 20 Apr 2007, 12:19)
Quote (fifky-OVA @ Fri, 20 Apr 2007, 10:07)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 05:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


zavislaku..

To sob : da se ten command nekde stahnout?


da sa ale ma to 8 giga smile.gif furt to este ces? biggrin.gif


lulo sak tolko uz ani na hdd nemam volneho miesta rofl.gif


taky sem musel smazat cast svejch porno-zásob rofl.gif


nn anymore thx.. biggrin.gif porno leda na cd nebo dvd sobe at to muzes pustit na vetsi tv wink.gif vypada to ze to bude mit aji velke hw naroky takze bye bye tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 25 2007 01:28pm
notak nikoho sem nenalakal ? wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 25 2007 02:47pm
Quote (Sobcz @ Wed, 25 Apr 2007, 21:28)
notak nikoho sem nenalakal ? wink.gif


dneska se mi to dostalo do sparu, do konce tydne se s tim sziju a pak ti dam vedet wink.gif
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 18 2006
Gold: 0.40
Warn: 50%
May 1 2007 12:08pm
etopinoko ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll