Logistiku zeru kuciiiiiiiiii

jinak koukam ze sob ma sve overpowered jednotky skoro stejne jak ja

bohuzel ty stromy jsou extremne znevyhodneny kvuli svoji ryhclost ktera
je snad nejmensi ve hre a tam je jim nejaky root na prd napr pri
dobyvani hradu. Jinak proste Vampire lord over all to mi nikdo
nevymluvi a Thant
btw jednou sem si namaxoval necromancy, a z prdele sem tam chodil asi se 30k kostrama , celkem sranda
jo
a jinak neutralni postavy to jsou taky pekni borci: jmenuju vsechny
draky , proste fear u azure dragona dela fakt divy 1k life je nejvic ze
hry, jinak muj oblibenec je faerie dragon, je to skilla a je nejhezci:),
pak musim zminin SHARPSHOOTERY to je proste kapitola sama pro sebe,
utok moc solidni, a bez postihu na celou mapu je bezkonkurencni,
nejlepsi strelec ze hry. V jedne kampani v Shadows of death je hrdina s
jejich specialitou, ktery dokaze upgradovat elf rangery na
sharpshootery, celkem skilla:)
no a pak Trollove, super vzhled, attack a regenerace , moc solidni.
Jinak dost rad uvolnim jeden slot ve sve armade pro nejakeho
neutralniho skillu:)
Jinak
co jsem vetsinou maxoval, hral jsem vzdy za maga takze asi tak. Air
magic, Earth magic, logistics, leadership, sorcery, wisdom, luck pak uz si nepamatuju

no a pak nejakej ten orb do ruky no

a nejakou helmicku + ke vsem atributam, a treba armageddons blade do ruky

nejslabsi jednotka ve hre : ty Sprites , od elementalu to je neco
This post was edited by Killer111 on Apr 20 2007 07:18am