Quote (FF-speed @ Sat, Apr 21 2007, 08:30am)
Quote (dessa5 @ Wed, Apr 18 2007, 06:27pm)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 06:03pm)
new avatar oO
nic ve zlym, ale je to fuji.
edit: takze non-gz
edit#2: gl sam sobe k 3k fg+ poprvy

, ale az rozprodam zbytek veci, dostanu se tak na 5k

jj a až budeš mt 5k tak mi 2 pošli .... ty 3k ti sluší

az bude mit 5 k, posle mi 2 a pul a budem mit stejne. Na tebe prej sere
jinak hero, jestli budes chtit ten tvuj stary sign +ava, Tak to nekde mam xD