d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pls Poradte ... Chci Lozit Pvp Postavu > podte sem a poradte pvp masteri
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 18 2007 01:05am
to si nemyslim, ale ako prvu si sprav nejaku ranged attack postavu, napr. nieco s rocket launcherom biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 18 2007 04:26am
Quote (M0f0 @ Wed, 18 Apr 2007, 08:05)
to si nemyslim, ale ako prvu si sprav nejaku ranged attack postavu, napr. nieco s rocket launcherom biggrin.gif


a spravit si rovno bind run forward+jump
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Apr 18 2007 04:58am
shadow priest !
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 18 2007 08:20am
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 17 2007, 07:44pm)
Quote (z3r0. @ Tue, Apr 17 2007, 06:17pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 17 2007, 09:40am)
Quote (Lua @ Tue, Apr 17 2007, 07:55am)
Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 17 2007, 07:14am)
jaka je good??? a da se kombit v 2v2 s fohem????
napada mi treba ww/trap asska .... poradte jaka by byla good a jaka to naklada???
a kdyz tak pls i naky veci jaky na ni dik


dik banana.gif



Black_WoH


stejnì pvp neumíš biggrin.gif
tak rozjed mága+bliz nebo fb
pokud to bude podle náký ligy
tak bow+hammer je vždy tým který nezklame wink.gif
2x trap není taky špatné pokud se jedná o normal abs
to ani moc nezáleží na týmu ale na hráèích jak dokáží hrát týmovì atd


...

bow + hammer < blizz + foher, nec


PVP MASTER PROMLUVIL, RID SE JEHO RADY!!!! biggrin.gif


tak neco navrhni velka hubo


proč bych měl něco navrhovat, mně stačí s jakou odvahou si dokázal tvrdit: blizz+foh>ama ham biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 18 2007 02:45pm
Quote (Radmag @ Wed, Apr 18 2007, 10:58am)
shadow priest !


Tauren druid biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Apr 19 2007 02:02am
Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 17 2007, 07:14am)
jaka je good??? a da se kombit v 2v2 s fohem????
napada mi treba ww/trap asska .... poradte jaka by byla good a jaka to naklada???
a kdyz tak pls i naky veci jaky na ni dik


dik banana.gif



Black_WoH


jeste si nam nepovedel kde chces hrat :-)

1)
jak uz tady rikal killer .... fb pokud mas ping ~ 100 nebo i jinou sorc

2) pokud je to s pingem horsi tak cistou trapku

a veci zalezi od toho zda budes hrat podle nejakych pravidel nebo ne:-)

This post was edited by Rakiii on Apr 19 2007 02:03am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll