[QUOTE=zerkii,Tue, Apr 17 2007, 09:01am][QUOTE=dessa5,Tue, 17 Apr 2007, 10:00][QUOTE=Josefista,Mon, Apr 16 2007, 08:40pm]me se to libi... sic v tom nic nevidim... prsknul bych doprostred treba poradnou kundu

[/QUOTE]
takhle nejak jsi to myslel?

</DIV><!--QuoteEEnd-->
OWNED!

[/QUOTE]
to je vonco, jen ruzovou a bez chlupu, jak bylo receno