d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Potřebuji Pomoc > ohledně pc
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 15 2007 01:24pm
Quote (Lua @ Sun, 15 Apr 2007, 21:16)
ne já se popřípadě ptal na vlastní zkušenosti jako jak se ti v tom dělalo atd?


No , ten Flash je docela user-friendly - docela intuitivni prostredi. hezkou grafiku v tom udelas rychle, ale ten ActionScript uz vyzaduje trosku vic premysleni...
Co se v tom da udelat docela rychle a dobre jsou flashovy adventury.

ot: jste tady vsichni s tim spamovanim stejni... akorat Lua s tim uz prestal, ale vy pokracujete -.-
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 15 2007 01:29pm
Quote (Charoncz @ Sun, Apr 15 2007, 07:24pm)
Quote (Lua @ Sun, 15 Apr 2007, 21:16)
ne já se popřípadě ptal na vlastní zkušenosti jako jak se ti v tom dělalo atd?


No , ten Flash je docela user-friendly - docela intuitivni prostredi. hezkou grafiku v tom udelas rychle, ale ten ActionScript uz vyzaduje trosku vic premysleni...
Co se v tom da udelat docela rychle a dobre jsou flashovy adventury.

ot: jste tady vsichni s tim spamovanim stejni... akorat Lua s tim uz prestal, ale vy pokracujete -.-


no hele možná v nejbližší době si to stáhnu a uvidim sleduj to tady a kdyžtak poradíš ted se vrhnu na učení a pak to asi táhnu a omrknu myslíš že by šla ve flashu bojovka? popřípadě co bych potřeboval na rpg?
ja vim právě že ty pro programy už stojí nakou tu kačku biggrin.gif budu se muset spokojit s omezenými prostředky


ot: jasný chovaj se jak děcka a pokud ne tak se chovaj jak vysoce inteligentní lidé ofc to je ironie
ale víš jak někdo blbej musí být smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 15 2007 01:30pm
Hi sobe, okp a banicku.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 15 2007 01:31pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, 15 Apr 2007, 20:30)
Hi sobe, okp a banicku.


AHOJ Dítě smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 15 2007 01:33pm
Quote (unknown_spirit @ Sun, Apr 15 2007, 07:31pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 15 Apr 2007, 20:30)
Hi sobe, okp a banicku.


AHOJ Dítě smile.gif


dite?
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 15 2007 01:34pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, 15 Apr 2007, 20:33)
Quote (unknown_spirit @ Sun, Apr 15 2007, 07:31pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 15 Apr 2007, 20:30)
Hi sobe, okp a banicku.


AHOJ Dítě smile.gif


dite?


ano, lua rikal, ze jsem taky dite :>
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 15 2007 01:36pm
Quote (unknown_spirit @ Sun, Apr 15 2007, 07:34pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 15 Apr 2007, 20:33)
Quote (unknown_spirit @ Sun, Apr 15 2007, 07:31pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 15 Apr 2007, 20:30)
Hi sobe, okp a banicku.


AHOJ Dítě smile.gif


dite?


ano, lua rikal, ze jsem taky dite :>


ajo vlastne. ja taky.

zahrajem si slovni fotbal? jen na posledni pismenko, at muzem hrat dlouho


zacinam s

Hotel
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 15 2007 01:37pm
Lama
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 15 2007 01:37pm
April
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 15 2007 01:38pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, 15 Apr 2007, 20:37)
April


Lua
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll