Quote (Charoncz @ Sun, Apr 15 2007, 07:24pm)
Quote (Lua @ Sun, 15 Apr 2007, 21:16)
ne já se popřípadě ptal na vlastní zkušenosti jako jak se ti v tom dělalo atd?
No , ten Flash je docela user-friendly - docela intuitivni prostredi. hezkou grafiku v tom udelas rychle, ale ten ActionScript uz vyzaduje trosku vic premysleni...
Co se v tom da udelat docela rychle a dobre jsou flashovy adventury.
ot: jste tady vsichni s tim spamovanim stejni... akorat Lua s tim uz prestal, ale vy pokracujete -.-
no hele možná v nejbližší době si to stáhnu a uvidim sleduj to tady a kdyžtak poradíš ted se vrhnu na učení a pak to asi táhnu a omrknu myslíš že by šla ve flashu bojovka? popřípadě co bych potřeboval na rpg?
ja vim právě že ty pro programy už stojí nakou tu kačku

budu se muset spokojit s omezenými prostředky
ot: jasný chovaj se jak děcka a pokud ne tak se chovaj jak vysoce inteligentní lidé ofc to je ironie
ale víš jak někdo blbej musí být