d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Vas Nazor Na Nabozenstvi ? > jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 8 2007 02:32pm
Quote (Lua @ Sun, Apr 8 2007, 09:27pm)
Z názvu  topicu vidím že sob preferuje èi má rád diskriminaci
Stejnì se vyjádøím...
Jsem zapøísáhlý ateista dokážu vyslechnout naboženský názor dodam svùj  názor,akceptuju všechny náboženství<i islám> páè vim<aspoò si to myslim> že nikdy nezmizí
, takže tu budou furt tøeba zmírnìné nebo pozmìnìné ale furt bude nìkdo vìøit v nìco , Tøeba nìco jako bùh sem uèen že nemùžu øíct že není ale myslim si to ale nemam dùkaz který by to potvrzoval nebo vyvrátil to zùstane asi zahadou na furt možná až zdechnu tak se to dozvim biggrin.gif
tøeba já vìøim v to že zdechnu,v lidskou vùli-a že každej kdo co si udìlá takové to má,že mùže mìnit svùj osud, pak vìøim v reinkarnaci,a v další realné vìci-----
ale ono je to tak podle mì ty slabší nebo možná silnìjší jedinci nedokážou vìøit v sebe tak vìøí v nìkoho, a naivnì<možná ne> myslí že se jim život zmìní nebo nìco jiného
já vìøim jen v sebe<a v kamarády a lidi kterou jsou mi blízcí a co ovlivòují mùj život>-že ve mì je všechna síla kterou potøebuju k životu a hodlám dìlat vše co mùžu nebo umím--
--ono náboženství jakékoli dává každemu  urèitou sílu a v jistém smìru je to dobréa nákém zase špatné záleží na úhlu pohledu
mì se tento topic celkem i líbí až na tu diskriminaèní poznámku


ta poznámka je tam hlavnì že sem se bál že sem napíšeš òákej spam ... né že by mì nezajímal tvùj názor.
a to tuèný mì taky zaujalo .. esli je reálná reinkarnace potom je reálný skoro všechno výše zmínìný .. (teda aspoò podle mì)

This post was edited by Sobcz on Apr 8 2007 02:39pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 8 2007 02:38pm
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 8 2007, 08:32pm)
Quote (Lua @ Sun, Apr 8 2007, 09:27pm)
Z názvu  topicu vidím že sob preferuje èi má rád diskriminaci
Stejnì se vyjádøím...
Jsem zapøísáhlý ateista dokážu vyslechnout naboženský názor dodam svùj  názor,akceptuju všechny náboženství<i islám> páè vim<aspoò si to myslim> že nikdy nezmizí
, takže tu budou furt tøeba zmírnìné nebo pozmìnìné ale furt bude nìkdo vìøit v nìco , Tøeba nìco jako bùh sem uèen že nemùžu øíct že není ale myslim si to ale nemam dùkaz který by to potvrzoval nebo vyvrátil to zùstane asi zahadou na furt možná až zdechnu tak se to dozvim biggrin.gif
tøeba já vìøim v to že zdechnu,v lidskou vùli-a že každej kdo co si udìlá takové to má,že mùže mìnit svùj osud, [b]pak vìøim v reinkarnaci,a v další realné vìci-----[b/]
ale ono je to tak podle mì ty slabší nebo možná silnìjší jedinci nedokážou vìøit v sebe tak vìøí v nìkoho, a naivnì<možná ne> myslí že se jim život zmìní nebo nìco jiného
já vìøim jen v sebe<a v kamarády a lidi kterou jsou mi blízcí a co ovlivòují mùj život>-že ve mì je všechna síla kterou potøebuju k životu a hodlám dìlat vše co mùžu nebo umím--
--ono náboženství jakékoli dává každemu  urèitou sílu a v jistém smìru je to dobréa nákém zase špatné záleží na úhlu pohledu
mì se tento topic celkem i líbí až na tu diskriminaèní poznámku


ta poznámka je tam hlavnì že sem se bál že sem napíšeš òákej spam ... né že by mì nezajímal tvùj názor.
a to tuèný mì taky zaujalo .. esli je reálná reinkarnace potom je reálný skoro všechno výše zmínìný .. (teda aspoò podle mì)

Já už dávno nespammuju biggrin.gif to mam dùležitìjší vìci na práci
jde o to že v to vìøim ja v reankarnaci ale sám sobì si ji dokážu vyvratit a nedokážu jí ani potvrdit jako prostì v tohle veøim ikdyž si myslim že to nejde


edit a to jak si chtìl vyznaèit sem špatnì napsal nemyslel sem v to že je reinkarnace je realná myslel sem realné veci jako vìøení v sama sebe

This post was edited by Lua on Apr 8 2007 02:42pm
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 8 2007 02:49pm
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 8 2007 02:57pm
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 08:49pm)
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif


kvùli kámošovi kterého sem urazil dáli se to tak øíct ale pøed nedávnem mi napsal a zjistil sem že je úplnì bomba nebál by se mì zastát a máme plno spoleèného a prostì si rozumíme a on mi domluvil a ja si uvìdomil že to nemá smysl

edit a zdá se že stál a stojí furt zamnou v ohlednì rasismu a toho co sem øekl a neøekl možná sem rasista nemam rád cikany ale akceptuji nìkteré ale tamto jsem nikdy nenapsal

This post was edited by Lua on Apr 8 2007 02:59pm
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 8 2007 02:59pm
Quote (Lua @ Sun, Apr 8 2007, 08:57pm)
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 08:49pm)
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif


kvùli kámošovi kterého sem urazil dáli se to tak øíct ale pøed nedávnem mi napsal a zjistil sem že je úplnì bomba nebál by se mì zastát a máme plno spoleèného a prostì si rozumíme a on mi domluvil a ja si uvìdomil že to nemá smysl


ses normalne zamiloval ne? xD
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 8 2007 03:04pm
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 08:59pm)
Quote (Lua @ Sun, Apr 8 2007, 08:57pm)
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 08:49pm)
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif


kvùli kámošovi kterého sem urazil dáli se to tak øíct ale pøed nedávnem mi napsal a zjistil sem že je úplnì bomba nebál by se mì zastát a máme plno spoleèného a prostì si rozumíme a on mi domluvil a ja si uvìdomil že to nemá smysl


ses normalne zamiloval ne? xD


pfff ty vole nejsem buzík biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 8 2007 03:04pm
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 09:49pm)
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif


a proè ty jo ? biggrin.gif
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 8 2007 03:08pm
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 8 2007, 09:04pm)
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 09:49pm)
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif


a proè ty jo ? biggrin.gif


jenom te napodobuju biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 8 2007 03:14pm
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 10:08pm)
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 8 2007, 09:04pm)
Quote (undead_lord @ Sun, Apr 8 2007, 09:49pm)
proc vlastne uz nespamujes? smile.gif


a proè ty jo ? biggrin.gif


jenom te napodobuju biggrin.gif


ok biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 8 2007 03:25pm
ty vole vìøit v sebe je good
pø: když poèítam dìlam fatal chyby typu zapomenu na minus atd prostì blbosti a ted sem si sedl s mamkou a sem první spoèítal špatnì zase fatal
a na druhý sem øekl že pokud nebude správnì tak nebudu jíst -----hurá du se najíst biggrin.gif
ne to sem vyboèil porstì nejlepší víra je v sama sebe nikdo jiný za vás nic neudìla atd každej je sám strùjce svého osudu ted sem vidìl støepiny
nevim o tech zázrakach mì to pøíde jak bermudský trojúhelník
nebo dobrá síla sugesce a nebo prostì zázrak ale ne papežùv nebo boží <možná> tohle si myslim
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll