Quote (MrReaper @ Sat, Apr 7 2007, 08:42am)
Quote (undead_lord @ Fri, 6 Apr 2007, 23:40)
nehadejte se uz dementi
slyseli jste slovo Bozi (pro Luu: Slyšeli jste slovo Boží )
ja nic neslyšel promiò ty jo?
já sem si to maximanì pøeèetl a jako slova boží mi to nepøíde tobì snad jo?