Quote (z3r0. @ Wed, Apr 11 2007, 03:29am)
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 10 2007, 09:26pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Apr 10 2007, 06:37pm)
Quote (z3r0. @ Tue, Apr 10 2007, 05:39pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Apr 10 2007, 03:16pm)
bude, ale tezko rict kdy. Na scl je ted daleko vice lidi, apson nejaky fun.
Tak o to blizzardu fakt nejde! nebo reset pithne daleko vc lid

rofl to vim, ale ze na scl je ted vice lidi nez na nl. proto ma jit na scl

ale na scl nejsou kvalitni ligy

ty nepotrebujes kvalitni ligu, ale neber to nijak osobne

stejne ani na ep nejsi nejak extra aktivni, jen spamujes forum a hral si kolik, jedno tour?
neberu si to osobne, akorat jsem nemel char

a spamovani je muj konicek