d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Plzensky Jsou Masteri (lolci) :d > hej hej hej hej
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 6 2007 01:38am
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T

kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...


martine reknu to kratce...drz picu wink.gif...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 6 2007 01:43am
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:38am)
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T

kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...


martine reknu to kratce...drz picu wink.gif...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..


omg se tu bavite o nakou posranou Plzni ...T.T

kdyz mesto, tak Newyork a ne lamackou Plzni...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 6 2007 02:59am
Quote (undead_lord @ Fri, 6 Apr 2007, 09:43)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:38am)
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T

kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...


martine reknu to kratce...drz picu wink.gif...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..


omg se tu bavite o nakou posranou Plzni ...T.T

kdyz mesto, tak Newyork a ne lamackou Plzni...


rofl.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 6 2007 09:02am
Quote (M0f0 @ Fri, Apr 6 2007, 08:59am)
Quote (undead_lord @ Fri, 6 Apr 2007, 09:43)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:38am)
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T

kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...


martine reknu to kratce...drz picu wink.gif...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..


omg se tu bavite o nakou posranou Plzni ...T.T

kdyz mesto, tak Newyork a ne lamacká PLZEÒ -----to už èeštinsky vypadá lépe xd.


rofl.gif


martine ty taky tam máš chybu 8)

A Palec pøijed se mrknout co je to za korbu a já se pak mrknu na tebe ~^°

edit Plzeò sux hard evry dej, mì staèí jen slyšet a už se smìji.
když hokej tak mezistátní nebo NHL
ostatnì jako forbal taky dìsné mezistatní nebo liga mistru atd

This post was edited by Lua on Apr 6 2007 09:05am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 6 2007 10:45am
Quote (Lua @ Fri, 6 Apr 2007, 17:02)
Quote (M0f0 @ Fri, Apr 6 2007, 08:59am)
Quote (undead_lord @ Fri, 6 Apr 2007, 09:43)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:38am)
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T

kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...


martine reknu to kratce...drz picu wink.gif...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..


omg se tu bavite o nakou posranou Plzni ...T.T

kdyz mesto, tak Newyork a ne lamacká PLZEÒ -----to už èeštinsky vypadá lépe xd.


rofl.gif


martine ty taky tam máš chybu 8)

A Palec pøijed se mrknout co je to za korbu a já se pak mrknu na tebe ~^°

edit Plzeò sux hard evry dej, mì staèí jen slyšet a už se smìji.
když hokej tak mezistátní nebo NHL
ostatnì jako forbal taky dìsné mezistatní nebo liga mistru atd


ehm..dostal jsem strach..radsi nikam nejedu...ps.: pokud se bijes stejne dobre jako se vyjadrujes a umis cesky..nepochybuju o tom ze by jsi me zbil

This post was edited by palec on Apr 6 2007 10:46am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 6 2007 11:56am
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 04:45pm)
Quote (Lua @ Fri, 6 Apr 2007, 17:02)
Quote (M0f0 @ Fri, Apr 6 2007, 08:59am)
Quote (undead_lord @ Fri, 6 Apr 2007, 09:43)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:38am)
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T

kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...


martine reknu to kratce...drz picu wink.gif...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..


omg se tu bavite o nakou posranou Plzni ...T.T

kdyz mesto, tak Newyork a ne lamacká PLZEÒ -----to už èeštinsky vypadá lépe xd.


rofl.gif


martine ty taky tam máš chybu 8)

A Palec pøijed se mrknout co je to za korbu a já se pak mrknu na tebe ~^°

edit Plzeò sux hard evry dej, mì staèí jen slyšet a už se smìji.
když hokej tak mezistátní nebo NHL
ostatnì jako forbal taky dìsné mezistatní nebo liga mistru atd


ehm..dostal jsem strach..radsi nikam nejedu...ps.: pokud se bijes stejne dobre jako se vyjadrujes a umis cesky..nepochybuju o tom ze by jsi me zbil


né já nebít já nic já muzikant ~^~
ne já se nepotøebuju bít jako ty , mì už to neba radši to vyøešim civilizovanì ale za kámoše se postavim
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 6 2007 01:17pm
Quote (Lua @ Fri, 6 Apr 2007, 19:56)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 04:45pm)
Quote (Lua @ Fri, 6 Apr 2007, 17:02)
Quote (M0f0 @ Fri, Apr 6 2007, 08:59am)
Quote (undead_lord @ Fri, 6 Apr 2007, 09:43)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:38am)
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T

kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...


martine reknu to kratce...drz picu wink.gif...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..


omg se tu bavite o nakou posranou Plzni ...T.T

kdyz mesto, tak Newyork a ne lamacká PLZEÒ -----to už èeštinsky vypadá lépe xd.


rofl.gif


martine ty taky tam máš chybu 8)

A Palec pøijed se mrknout co je to za korbu a já se pak mrknu na tebe ~^°

edit Plzeò sux hard evry dej, mì staèí jen slyšet a už se smìji.
když hokej tak mezistátní nebo NHL
ostatnì jako forbal taky dìsné mezistatní nebo liga mistru atd


ehm..dostal jsem strach..radsi nikam nejedu...ps.: pokud se bijes stejne dobre jako se vyjadrujes a umis cesky..nepochybuju o tom ze by jsi me zbil


né já nebít já nic já muzikant ~^~
ne já se nepotøebuju bít jako ty , mì už to neba radši to vyøešim civilizovanì ale za kámoše se postavim


MNÌ!!!..ach ta èeština..kde je ta zmiòovaná civilizovanost?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 6 2007 03:02pm
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:17pm)
Quote (Lua @ Fri, 6 Apr 2007, 19:56)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 04:45pm)
Quote (Lua @ Fri, 6 Apr 2007, 17:02)
Quote (M0f0 @ Fri, Apr 6 2007, 08:59am)
Quote (undead_lord @ Fri, 6 Apr 2007, 09:43)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:38am)
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T

kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...


martine reknu to kratce...drz picu wink.gif...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..


omg se tu bavite o nakou posranou Plzni ...T.T

kdyz mesto, tak Newyork a ne lamacká PLZEÒ -----to už èeštinsky vypadá lépe xd.


rofl.gif


martine ty taky tam máš chybu 8)

A Palec pøijed se mrknout co je to za korbu a já se pak mrknu na tebe ~^°

edit Plzeò sux hard evry dej, mì staèí jen slyšet a už se smìji.
když hokej tak mezistátní nebo NHL
ostatnì jako forbal taky dìsné mezistatní nebo liga mistru atd


ehm..dostal jsem strach..radsi nikam nejedu...ps.: pokud se bijes stejne dobre jako se vyjadrujes a umis cesky..nepochybuju o tom ze by jsi me zbil


né já nebít já nic já muzikant ~^~
ne já se nepotøebuju bít jako ty , mì už to neba radši to vyøešim civilizovanì ale za kámoše se postavim


------->MNÌ!!!<-----<dotaz co to je ? to je snaha opravit nìco co je dobøe?>..ach ta èeština..kde je ta zmiòovaná civilizovanost?


This post was edited by Lua on Apr 6 2007 03:03pm
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 7 2007 01:36pm
takze prvni : nepiste pismena s hackama ... pak neumite cesky ani jeden ..... peto muzes priject do plzne .. biggrin.gif:D nevim co bys tu delal .... jsme stejne stary takze fakt nevim co bys tu delal wink.gif

lua dobrej ster biggrin.gif:D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 8 2007 03:54am
Quote (Black_WoH @ Sat, Apr 7 2007, 07:36pm)
takze prvni : nepiste pismena s hackama ... pak neumite cesky ani jeden ..... peto muzes priject do plzne .. biggrin.gif:D nevim co bys tu delal .... jsme stejne stary takze fakt nevim co bys tu delal wink.gif

lua dobrej ster biggrin.gif:D


ich? biggrin.gif
píšu aspoò nìco abych se zrychlil na administrativì
a já už sem poèet chyb zmenšil páè se uèim jak divej xD njn jìštì to není perf no biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll