Quote (M0f0 @ Fri, Apr 6 2007, 08:59am)
Quote (undead_lord @ Fri, 6 Apr 2007, 09:43)
Quote (palec @ Fri, Apr 6 2007, 07:38am)
Quote (Black_WoH @ Fri, 6 Apr 2007, 09:23)
omg se tu bavite o nakym posranym hokeji ..... T.T
kdyz hokej tak nhl a ne lamackou ceskou ligu ...
martine reknu to kratce...drz picu

...abych se nezajel podivat co jsi za korbu..
omg se tu bavite o nakou posranou Plzni ...T.T
kdyz mesto, tak Newyork a ne lamacká PLZEÒ -----to už èeštinsky vypadá lépe xd.

martine ty taky tam máš chybu 8)
A Palec pøijed se mrknout co je to za korbu a já se pak mrknu na tebe ~^°
edit Plzeò sux hard evry dej, mì staèí jen slyšet a už se smìji.
když hokej tak mezistátní nebo NHL
ostatnì jako forbal taky dìsné mezistatní nebo liga mistru atd
This post was edited by Lua on Apr 6 2007 09:05am