d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Kypr Vs. Česká Republika > Fotbal - kvalifikační utkání o ME.
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 28 2007 12:51pm
Quote (M0f0 @ Wed, Mar 28 2007, 03:08pm)
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 16:21)
Nebylo by špatný kdyby na jsp udělali taky sázkovku a mohli jsem sázet za naše FG. smile.gif


here http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=200

mozes postnut svoj tip, ale fgs nechajte obidvaja u mediatora, aby sa nestalo ze ten kto prehra potom "zabudne" poslat. lebo aj keby to potvrdil svojim slovom a potom neposlal, tak to neni scam wink.gif


ani dneska jsem videl v scammer foru jak nekdo reportnul typka co mu nedal 100 fg za to ze vyhralo toronto
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 28 2007 12:57pm
Quote (sapier @ Wed, 28 Mar 2007, 20:51)
Quote (M0f0 @ Wed, Mar 28 2007, 03:08pm)
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 16:21)
Nebylo by špatný kdyby na jsp udělali taky sázkovku a mohli jsem sázet za naše FG. smile.gif


here http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=200

mozes postnut svoj tip, ale fgs nechajte obidvaja u mediatora, aby sa nestalo ze ten kto prehra potom "zabudne" poslat. lebo aj keby to potvrdil svojim slovom a potom neposlal, tak to neni scam wink.gif


ani dneska jsem videl v scammer foru jak nekdo reportnul typka co mu nedal 100 fg za to ze vyhralo toronto


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6977139&f=250

Quote (zackaria_dki @ Wed, 28 Mar 2007, 06:09)
you need to use a mediator for those if you dont then nothing we can do

helll im a senior mod and i made a bet tonight and i did use a mediator it went smothly i won hehe smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 28 2007 12:59pm
rychlik smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 01:01pm
Uživatelský komentář k článku po zápase:

Quote
Dnes večir v hotelu Praha.... všichni jsou zváni na mega párty... (děvky, chlast... vše zdarma) platí UJFI.... zapíjíme vítězství...


Co dodat? biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 28 2007 01:51pm
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 21:01)
Uživatelský komentář k článku po zápase:

Quote
Dnes večir v hotelu Praha.... všichni jsou zváni na mega párty... (děvky, chlast... vše zdarma) platí UJFI.... zapíjíme vítězství...


Co dodat? biggrin.gif


no ale za ten vykon maximalne nejake ciganky wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 28 2007 01:57pm
Quote (M0f0 @ Wed, 28 Mar 2007, 20:51)
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 21:01)
Uživatelský komentář k článku po zápase:

Quote
Dnes večir v hotelu Praha.... všichni jsou zváni na mega párty... (děvky, chlast... vše zdarma) platí UJFI.... zapíjíme vítězství...


Co dodat? biggrin.gif


no ale za ten vykon maximalne nejake ciganky wink.gif


posleme im dake od seredskej autostrady biggrin.gif a zadarmo
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 28 2007 01:58pm
Quote (otko @ Wed, 28 Mar 2007, 21:57)
Quote (M0f0 @ Wed, 28 Mar 2007, 20:51)
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 21:01)
Uživatelský komentář k článku po zápase:

Quote
Dnes večir v hotelu Praha.... všichni jsou zváni na mega párty... (děvky, chlast... vše zdarma) platí UJFI.... zapíjíme vítězství...


Co dodat? biggrin.gif


no ale za ten vykon maximalne nejake ciganky wink.gif


posleme im dake od seredskej autostrady biggrin.gif a zadarmo


hm, take drahe?
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 28 2007 01:58pm
Quote (otko @ Wed, Mar 28 2007, 07:57pm)
Quote (M0f0 @ Wed, 28 Mar 2007, 20:51)
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 21:01)
Uživatelský komentář k článku po zápase:

Quote
Dnes večir v hotelu Praha.... všichni jsou zváni na mega párty... (děvky, chlast... vše zdarma) platí UJFI.... zapíjíme vítězství...


Co dodat? biggrin.gif


no ale za ten vykon maximalne nejake ciganky wink.gif


posleme im dake od seredskej autostrady biggrin.gif a zadarmo



nechapu proc to v novinach tak nafoukli. Stejne i fotbalisti jsou lidi, ...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 28 2007 02:02pm
Quote (M0f0 @ Wed, 28 Mar 2007, 20:58)
Quote (otko @ Wed, 28 Mar 2007, 21:57)
Quote (M0f0 @ Wed, 28 Mar 2007, 20:51)
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 21:01)
Uživatelský komentář k článku po zápase:

Quote
Dnes večir v hotelu Praha.... všichni jsou zváni na mega párty... (děvky, chlast... vše zdarma) platí UJFI.... zapíjíme vítězství...


Co dodat? biggrin.gif


no ale za ten vykon maximalne nejake ciganky wink.gif


posleme im dake od seredskej autostrady biggrin.gif a zadarmo


hm, take drahe?


hm no potom teda dake od slovnaftu s podunajskych biskupic rofl.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 02:09pm
Quote (undead_lord @ Wed, 28 Mar 2007, 20:58)
nechapu proc to v novinach tak nafoukli. Stejne i fotbalisti jsou lidi, ...


Fotbalisti ano, ale tohle jsou top hráči, reprezentanti naší republiky, byl mezi nima i kapitán týmu, který má jít všem příkladem a ještě nám všem následně lhali. Já osobně bych je vyhodil ani by nemrkli, stejně jako to bylo u Švédský reprezentace.

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll