d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Masters Of Rock 2007 > !!!
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 23 2007 11:58am
Quote (Esantin @ Wed, May 23 2007, 05:20pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 05:10pm)
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 05:00pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 04:41pm)
jj pravda ti mne strasne lakaji... na druhou stranu, maideni to je legenda smile.gif


jsou ale na druhou stranu v jejich vìku aby ty nástroje udrželi smile.gif

nic proti nim taky je mám rád smile.gif


Eso parádní psotøeh sme to psal narychl otak sem na nì zapomnìl smile.gif


No to je jeden z dalsich duvodu proc se na ne tesim. Uz tady v CR asi jen tak zase nebudou, jeste k tomu 13k od meho baraku. Kdo vi jestli budou vubec jeste v Evrope, jestli drive nez tu zase zavitaji neprestanou hrat smile.gif


tak to bych šel taky, ale Ostrava i Vizovice jsou celkem z ruky z Mìlníka


furt to máš blíže než já z Varù smile.gif

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 23 2007 12:24pm
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 05:58pm)
Quote (Esantin @ Wed, May 23 2007, 05:20pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 05:10pm)
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 05:00pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 04:41pm)
jj pravda ti mne strasne lakaji... na druhou stranu, maideni to je legenda smile.gif


jsou ale na druhou stranu v jejich vìku aby ty nástroje udrželi smile.gif

nic proti nim taky je mám rád smile.gif


Eso parádní psotøeh sme to psal narychl otak sem na nì zapomnìl smile.gif


No to je jeden z dalsich duvodu proc se na ne tesim. Uz tady v CR asi jen tak zase nebudou, jeste k tomu 13k od meho baraku. Kdo vi jestli budou vubec jeste v Evrope, jestli drive nez tu zase zavitaji neprestanou hrat smile.gif


tak to bych šel taky, ale Ostrava i Vizovice jsou celkem z ruky z Mìlníka


furt to máš blíže než já z Varù smile.gif


Jo z Varu, to sis to dobre zavaril smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 23 2007 12:32pm
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 06:24pm)
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 05:58pm)
Quote (Esantin @ Wed, May 23 2007, 05:20pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 05:10pm)
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 05:00pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 04:41pm)
jj pravda ti mne strasne lakaji... na druhou stranu, maideni to je legenda smile.gif


jsou ale na druhou stranu v jejich vìku aby ty nástroje udrželi smile.gif

nic proti nim taky je mám rád smile.gif


Eso parádní psotøeh sme to psal narychl otak sem na nì zapomnìl smile.gif


No to je jeden z dalsich duvodu proc se na ne tesim. Uz tady v CR asi jen tak zase nebudou, jeste k tomu 13k od meho baraku. Kdo vi jestli budou vubec jeste v Evrope, jestli drive nez tu zase zavitaji neprestanou hrat smile.gif


tak to bych šel taky, ale Ostrava i Vizovice jsou celkem z ruky z Mìlníka


furt to máš blíže než já z Varù smile.gif


Jo z Varu, to sis to dobre zavaril smile.gif


já nemùžu za to že mì poèal ina blbém místì smile.gif

jak øíkám mohl bych jet ale sám pøes celou republiku orpavdu ne ........ sad.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 23 2007 12:48pm
Kdy ma byt The Game v Ostrave?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 23 2007 12:54pm
Quote (fifky-OVA @ Wed, 23 May 2007, 19:48)
Kdy ma byt The Game v Ostrave?




G-UNIT ?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 23 2007 12:57pm
Quote (fifky-OVA @ Wed, May 23 2007, 07:48pm)
Kdy ma byt The Game v Ostrave?


nema byt nahodou THE GAME v MIMONI spolu s davidem bannerem ?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 23 2007 01:06pm
The Game ... wtf ? smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 23 2007 01:16pm
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 07:06pm)
The  Game ... wtf ? smile.gif


taky nevim vo co gou biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 23 2007 01:25pm
Quote (Esantin @ Wed, May 23 2007, 07:16pm)
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 07:06pm)
The  Game ... wtf ? smile.gif


taky nevim vo co gou biggrin.gif


The Game - Hra, to je jasne jako facka.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 23 2007 01:25pm
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 07:25pm)
Quote (Esantin @ Wed, May 23 2007, 07:16pm)
Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 07:06pm)
The  Game ... wtf ? smile.gif


taky nevim vo co gou biggrin.gif


The Game - Hra, to je jasne jako facka.


to jsi nám to objasnil smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll