Quote (FF-speed @ Wed, May 23 2007, 05:00pm)
Quote (Leri @ Wed, May 23 2007, 04:41pm)
jj pravda ti mne strasne lakaji... na druhou stranu, maideni to je legenda

jsou ale na druhou stranu v jejich vìku aby ty nástroje udrželi

nic proti nim taky je mám rád

Eso parádní psotøeh sme to psal narychl otak sem na nì zapomnìl

No to je jeden z dalsich duvodu proc se na ne tesim. Uz tady v CR asi jen tak zase nebudou, jeste k tomu 13k od meho baraku. Kdo vi jestli budou vubec jeste v Evrope, jestli drive nez tu zase zavitaji neprestanou hrat
