Quote (Charoncz @ Mon, 26 Mar 2007, 15:37)
Neinstaloval jsi SP2 na Windowsy?
V zásadě jsou dvě možnosti, kde se to mohlo pos*at:
1) na tvým PC - musel jsi prostě něco překonfigurovat nebo se prostě něco muselo změnit v systému,
2) někde jinde

- třeba máš nějaký IP ban nebo ti provider nějak pomr*al připojení.
Až budeš pořádně nasr*ný, na první možnost by mělo pomoct reinstall Windowsů.