d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Potřebuju Pomoct ^^ > lul
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 26 2007 10:18am
Quote (FF-speed @ Mon, Mar 26 2007, 02:53pm)
Quote (IqLimited @ Mon, Mar 26 2007, 02:49pm)

mel sem to stejne. pomuze ti trpelivost. musis hold cekat smile.gif


fakt ?....... jak dlouho si čekal ? wink.gif


2 roky
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 26 2007 10:43am
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 15:26)
Quote (palec @ Mon, Mar 26 2007, 12:23pm)
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 14:11)
to je znameni, ze mas zacit hrat WoW...


ja si myslim ze svet warcraftu smrdi


ja myslim, ze nevis o cem mluvis


jo..popravde mam strach z ucinku jez by to na me zanechalo..prece jen jsem jeste pravne mladistvy a na mladistve maji drogy nejvetsi vliv ne ?.)
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2007 12:09pm
To sem měl taky smile.gif a to ti skonči biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 12:10pm
Quote (exe.NoMore @ Mon, Mar 26 2007, 06:09pm)
To sem měl taky smile.gif a to ti skonči biggrin.gif


jj po krásném měsíci wink.gif 10 dní a mám depku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 26 2007 02:22pm
hmmmmm tak bnet nejak moc blbne, hadze mi hlasky od nepripojeneho netu cez povolenie portu az po temp ban, tak som zvedavy co z neho ece vyleze... dry.gif
e:_ no a potom zrazu ide, ked uz ta hra kde si prehadzujem veci neexistuje biggrin.gif

This post was edited by M0f0 on Mar 26 2007 02:24pm
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 27 2007 11:09am
Quote (Charoncz @ Mon, 26 Mar 2007, 15:37)
Neinstaloval jsi SP2 na Windowsy?


V zásadě jsou dvě možnosti, kde se to mohlo pos*at:
1) na tvým PC - musel jsi prostě něco překonfigurovat nebo se prostě něco muselo změnit v systému,
2) někde jinde wink.gif - třeba máš nějaký IP ban nebo ti provider nějak pomr*al připojení.

Až budeš pořádně nasr*ný, na první možnost by mělo pomoct reinstall Windowsů. biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 27 2007 11:11am
Lol ... samo od sebe to zas chodí wink.gif pecka smile.gif ale i tak díky všem co chtěli pomoct smile.gif

edit : nic sem nekonfiguroval poskákalo se to samo wink.gif

This post was edited by FF-speed on Mar 27 2007 11:11am
Member
Posts: 10,702
Joined: Mar 12 2006
Gold: 14,161.50
Mar 27 2007 02:54pm
tohle sem mel a nepomohlo nic ani reinst windli vcetne D2 biggrin.gif nehral sem 3 mesice biggrin.gif:D
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 28 2007 01:40pm
Quote (spacir @ Tue, 27 Mar 2007, 22:54)
tohle sem mel a nepomohlo nic ani reinst windli vcetne D2 biggrin.gif nehral sem 3 mesice biggrin.gif:D


to ms z toho ze pouzivas widle laugh.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Mar 29 2007 01:15am
Quote (palec @ Mon, Mar 26 2007, 04:43pm)
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 15:26)
Quote (palec @ Mon, Mar 26 2007, 12:23pm)
Quote (Radmag @ Mon, 26 Mar 2007, 14:11)
to je znameni, ze mas zacit hrat WoW...


ja si myslim ze svet warcraftu smrdi


ja myslim, ze nevis o cem mluvis


jo..popravde mam strach z ucinku jez by to na me zanechalo..prece jen jsem jeste pravne mladistvy a na mladistve maji drogy nejvetsi vliv ne ?.)


to bys nemel hrat ani Diablo tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll