Quote (adofka @ Fri, Mar 16 2007, 07:17pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Mar 16 2007, 07:14pm)
Quote (adofka @ Fri, Mar 16 2007, 07:14pm)
Quote (Lua @ Fri, Mar 16 2007, 07:12pm)
hovadina xd
ale nie az taka ked nemas co robit tak je to haluz

ako napr ja

jsi normalni klikat za nejake taliany?
tak samozrejme ze nie ja necem ale ked som v taliansku a nemam co robit tak co mam robit capat bakulu??

delej cokoholiv jineho krom klikani za ne

HOSI KURVA KLIKEJTE !!! JA TO SAM NEUTAHNU !!!!!
e: jsme 12.
This post was edited by fifky-OVA on Mar 16 2007 01:20pm