Quote (Charoncz @ Thu, Mar 15 2007, 03:42pm)
Mno lidi si pri posuzovani teto mensiny (ale i jinych skupin vseobecne) pletou existencni a obecny kvantifikator. Tzn pokud jeden Rom vam zlomil zebro neznamena to ze dalsich deset Romu ktere potkate vam automaticky udelaji to same. No proste je pak soudite podle tech nejhorsich a na dalsi uz se nedivate (pr. Sobovi spolubydlici). a prave tohle by se melo dost razantne rozlisovat... protoze jak vas napadne skupinka Romu a vy jednomu date pesti a utecete uz na vas hazeji ublizeni na zdravi a naopak kdyz si chce takovej slusnej Rom sehnat nekde praci asi to moc lehky nema...
A k čemu nám tady jsou? K tomu aby parazitovali na špatném systému dávek/přídavků na děti a neustále se rozmnožovali a sáli tak čím dál tím víc peněz z našich kapes? Díky nestojím o ně.
Ad práce: Aha takže je vlastně problém v tom, že je nikdo nechce zaměstnat? Na stavbě berou každýho, jenže problém je v tom, že o ni prostě dělat nechtějí a stačí, když si nadělaj kopec dětí a dělat ani nemusejí. Kamarád má stavební firmu a osobně jsem se ho na tohle ptal a říkal, že Romové jsou nespolehliví, líní a do práce si chodí kdy je napadne, proto je následně vyhodí. Ukrajinci makají 10h denně jako šrouby.
Přiznej si, že Romové jsou tady jen na obtíž.
precti si to jeste jednou.. ja nepisu ze to jsou vsichni svatouskove ale i kdyby byl u nas v republice jen jeden slusnej rom, zaslouzi si aby se s nim zachazelo jako s jinymi lidmi..