d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lua Neprekvapil > Duvod? uvnitr
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 10 2007 07:06am
Quote (MrReaper @ Sat, Mar 10 2007, 08:53am)
Quote (exe.NoMore @ Sat, 10 Mar 2007, 10:10)
Quote (z3r0. @ Sat, Mar 10 2007, 08:02am)
Quote (Lua @ Fri, Mar 9 2007, 10:00pm)
pravo levo? xd je mi to jedno? xd jak rikal zero ze je mu jedno co si mysli tady ostatni<me uz je to taky jedno xd>meh iz tard a di do píèe vymrdanej zero !! xd a ty sobe di sukat vopice ty tak mezi ne patris ^^
edit tohle me bavi ^^ sice se mi to pøíèí ale baví mì to wink.gif


jo zero to rikal a zapomel neco dodat pro ty, kteri nemaji dostatecne iq, takze zde je plna verze pro luu: (je mi jedno co si o me ostatni tady mysli, ale to neznamena ze zde budu vystupovat jako male dite, ktere zde spamuje veci tak jaksi nic nerikajic a spamovat to bezvyznamove.).


Lua pwnt omg ^^ aspoò nìkdo tady dìla nìco zajimaveho xD


runnere ty se chovas skoro stejne vylizane jako Lua, takze bych se moc neozyval...

Pugy: tak pøemýšlej....

budu se chovat tady jak se mi zlibi a vy udelate hovno ^^

jo moje iq je kolem 25 kdyz se snazim
runnere ty fujtajbliku ja sem tu za toho nejhloupejsiho detskyho debilniho kokota nech to me
zero sam si rekl ze tu nic nema vahu prakticky tady nejsou zadna pravidla nikdo me nic neudela xd
me bavi sledovat jak si dokazete protirecit xd hlavne je stat si za svym nazorem ze? xd
mrdat vas kokoti <ty we to nadavni me tak neba i ba> mrdkyyyyyyyyyyyyyyyy xd
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 10 2007 07:20am
Quote (Lua @ Sat, 10 Mar 2007, 14:06)
Quote (MrReaper @ Sat, Mar 10 2007, 08:53am)
Quote (exe.NoMore @ Sat, 10 Mar 2007, 10:10)
Quote (z3r0. @ Sat, Mar 10 2007, 08:02am)
Quote (Lua @ Fri, Mar 9 2007, 10:00pm)
pravo levo? xd je mi to jedno? xd jak rikal zero ze je mu jedno co si mysli tady ostatni<me uz je to taky jedno xd>meh iz tard a di do píèe vymrdanej zero !! xd a ty sobe di sukat vopice ty tak mezi ne patris ^^
edit tohle me bavi ^^ sice se mi to pøíèí ale baví mì to wink.gif


jo zero to rikal a zapomel neco dodat pro ty, kteri nemaji dostatecne iq, takze zde je plna verze pro luu: (je mi jedno co si o me ostatni tady mysli, ale to neznamena ze zde budu vystupovat jako male dite, ktere zde spamuje veci tak jaksi nic nerikajic a spamovat to bezvyznamove.).


Lua pwnt omg ^^ aspoò nìkdo tady dìla nìco zajimaveho xD


runnere ty se chovas skoro stejne vylizane jako Lua, takze bych se moc neozyval...

Pugy: tak pøemýšlej....

budu se chovat tady jak se mi zlibi a vy udelate hovno ^^

jo moje iq je kolem 25 kdyz se snazim
runnere ty fujtajbliku ja sem tu za toho nejhloupejsiho detskyho debilniho kokota nech to me
zero sam si rekl ze tu nic nema vahu prakticky tady nejsou zadna pravidla nikdo me nic neudela xd
me bavi sledovat jak si dokazete protirecit xd hlavne je stat si za svym nazorem ze? xd
mrdat vas kokoti <ty we to nadavni me tak neba i ba> mrdkyyyyyyyyyyyyyyyy xd


lua videt jak ta to vzrusuje....pokracuj
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 10 2007 07:21am
vrchol demence

This post was edited by undead_lord on Mar 10 2007 07:21am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 10 2007 08:22am
jak to tak vypada, lua to asi nezvlad a uplne se z toho zhroutil
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Mar 10 2007 08:36am
Quote (Killer111 @ Sat, Mar 10 2007, 02:22pm)
jak to tak vypada, lua to asi nezvlad a uplne se z toho zhroutil


je to tak

Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 10 2007 08:59am
muze moderator nekomu zakazat postovat v nejakem urcitem subforu? ... konkretne Luovi tady na CZ+SK?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2007 09:45am
lua kdyz si na kompu 24/7 tak se to nekdz stane mi te chapem
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 10 2007 11:02am
ano zblaznil sem se a pro tvou informaci ted sem na kompu 32/8 tejden 400dni rocne kknp? xd
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 10 2007 11:10am
Quote (Lua @ Sat, Mar 10 2007, 05:02pm)
ano zblaznil sem se a pro tvou informaci ted sem na kompu 32/8 tejden 400dni rocne kknp? xd


vtipe vyskoc ...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 10 2007 11:12am
Quote (undead_lord @ Sat, Mar 10 2007, 05:10pm)
Quote (Lua @ Sat, Mar 10 2007, 05:02pm)
ano zblaznil sem se a pro tvou informaci ted sem na kompu 32/8 tejden 400dni rocne kknp? xd


vtipe vyskoc ...


uz sem vyskocil nekdo dalsi? xd
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll