Quote (MrReaper @ Sat, Mar 10 2007, 08:53am)
Quote (exe.NoMore @ Sat, 10 Mar 2007, 10:10)
Quote (z3r0. @ Sat, Mar 10 2007, 08:02am)
Quote (Lua @ Fri, Mar 9 2007, 10:00pm)
pravo levo? xd je mi to jedno? xd jak rikal zero ze je mu jedno co si mysli tady ostatni<me uz je to taky jedno xd>meh iz tard a di do píèe vymrdanej zero !! xd a ty sobe di sukat vopice ty tak mezi ne patris ^^
edit tohle me bavi ^^ sice se mi to pøíèí ale baví mì to

jo zero to rikal a zapomel neco dodat pro ty, kteri nemaji dostatecne iq, takze zde je plna verze pro luu: (je mi jedno co si o me ostatni tady mysli, ale to neznamena ze zde budu vystupovat jako male dite, ktere zde spamuje veci tak jaksi nic nerikajic a spamovat to bezvyznamove.).
Lua pwnt omg ^^ aspoò nìkdo tady dìla nìco zajimaveho xD
runnere ty se chovas skoro stejne vylizane jako Lua, takze bych se moc neozyval...
Pugy: tak pøemýšlej....
budu se chovat tady jak se mi zlibi a vy udelate hovno ^^
jo moje iq je kolem 25 kdyz se snazim
runnere ty fujtajbliku ja sem tu za toho nejhloupejsiho detskyho debilniho kokota nech to me
zero sam si rekl ze tu nic nema vahu prakticky tady nejsou zadna pravidla nikdo me nic neudela xd
me bavi sledovat jak si dokazete protirecit xd hlavne je stat si za svym nazorem ze? xd
mrdat vas kokoti <ty we to nadavni me tak neba i ba> mrdkyyyyyyyyyyyyyyyy xd