d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ### Ironman 2007 ### > pojdte si zahrat :)
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Mar 1 2007 08:52am
edit atm jsou prihlaseni:

undead_lord
Sobcz
Hero_cz
MrReaper
sapier
fifky-ova
mike de sade

+1

This post was edited by undead_lord on Mar 1 2007 08:54am
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 1 2007 09:10am
kua, akorat jestì nevím, co si vezmu za char.. :-D
Ostatní z pøihlášených už mají vybráno jaký char vezmou?
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 1 2007 09:34am
Quote (Mike de Sade @ Thu, Mar 1 2007, 03:10pm)
kua, akorat jestì nevím, co si vezmu za char.. :-D
Ostatní z pøihlášených už mají vybráno jaký char vezmou?


ja se rozhoduju mezi dvema.. ale mi je to jedno protoze stejne vyhraju wink.gif
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 1 2007 09:44am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 1 2007, 03:34pm)
Quote (Mike de Sade @ Thu, Mar 1 2007, 03:10pm)
kua, akorat jestì nevím, co si vezmu za char.. :-D
Ostatní z pøihlášených už mají vybráno jaký char vezmou?


ja se rozhoduju mezi dvema.. ale mi je to jedno protoze stejne vyhraju wink.gif


konkrétní jako vždy biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 1 2007 10:01am
Quote (Mike de Sade @ Thu, Mar 1 2007, 03:44pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 1 2007, 03:34pm)
Quote (Mike de Sade @ Thu, Mar 1 2007, 03:10pm)
kua, akorat jestì nevím, co si vezmu za char.. :-D
Ostatní z pøihlášených už mají vybráno jaký char vezmou?


ja se rozhoduju mezi dvema.. ale mi je to jedno protoze stejne vyhraju wink.gif


konkrétní jako vždy biggrin.gif


a jak jinak smile.gif

e: jestli ces muzu z tebe udelat viteze wink.gif

This post was edited by fifky-OVA on Mar 1 2007 10:02am
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 2 2007 04:08am
ještì jsem se chtìl zeptat jak je tu napsaný:
- je zakazano si vzit do duel areny jakekoliv veci, ktere maji vlastnost replenish life (doplòování životù)

a co vìci s life stolen per hit? povoleno / zakázáno?
a ted se bude hrát all vs all nebo team vs team?
a taky co skilly u druida poisen creeper, wolf a oak? povoleno / zakázáno?

This post was edited by Mike de Sade on Mar 2 2007 04:18am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 2 2007 08:25am
Quote (Mike de Sade @ Fri, Mar 2 2007, 11:08am)
ještì jsem se chtìl zeptat jak je tu napsaný:
- je zakazano si vzit do duel areny jakekoliv veci, ktere maji vlastnost replenish life (doplòování životù)

a co vìci s life stolen per hit? povoleno / zakázáno?
a ted se bude hrát all vs all nebo team vs team?
a taky co skilly u druida poisen creeper, wolf a oak? povoleno / zakázáno?


life leech ti nepomuze protoze z ostatnich postav nejde stealovat life biggrin.gif a zadny monstra tam uz nebudou wink.gif a s tou druidovou havìtí nevim :-/
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Mar 2 2007 08:51am
Quote (Sobcz @ Fri, Mar 2 2007, 02:25pm)
Quote (Mike de Sade @ Fri, Mar 2 2007, 11:08am)
ještì jsem se chtìl zeptat jak je tu napsaný:
- je zakazano si vzit do duel areny jakekoliv veci, ktere maji vlastnost replenish life (doplòování životù)

a co vìci s life stolen per hit? povoleno / zakázáno?
a ted se bude hrát all vs all nebo team vs team?
a taky co skilly u druida poisen creeper, wolf a oak? povoleno / zakázáno?


life leech ti nepomuze protoze z ostatnich postav nejde stealovat life biggrin.gif a zadny monstra tam uz nebudou wink.gif a s tou druidovou havìtí nevim :-/


smi se pouzit vsechno, co najdes cestou. I life repl se smi. Nemyslim si ze tam budes moci stat a v klidu cekat 3 min, nez se ti dopni zivot smile.gif
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 2 2007 03:51pm
Quote (Sobcz @ Fri, Mar 2 2007, 02:25pm)
Quote (Mike de Sade @ Fri, Mar 2 2007, 11:08am)
ještì jsem se chtìl zeptat jak je tu napsaný:
- je zakazano si vzit do duel areny jakekoliv veci, ktere maji vlastnost replenish life (doplòování životù)

a co vìci s life stolen per hit? povoleno / zakázáno?
a ted se bude hrát all vs all nebo team vs team?
a taky co skilly u druida poisen creeper, wolf a oak? povoleno / zakázáno?


life leech ti nepomuze protoze z ostatnich postav nejde stealovat life biggrin.gif a zadny monstra tam uz nebudou wink.gif a s tou druidovou havìtí nevim :-/


nejde stealovat life? hmmm - zajímavé, ale to si nemyslím. Kde jsi k tomu pøišel Sobe? Možná jsi to zkoušel u nìkteré postavy, která u sebe žádný steal life nemìla :-D.
Pokud já vím, tak stealovat jde i na pvp, ale je to sníženo, stejnì jako dmg, kouzlo, slow target %, crushing blow nebo uèinnost iron maidenu...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 2 2007 04:26pm
Quote (Mike de Sade @ Fri, Mar 2 2007, 10:51pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Mar 2 2007, 02:25pm)
Quote (Mike de Sade @ Fri, Mar 2 2007, 11:08am)
ještì jsem se chtìl zeptat jak je tu napsaný:
- je zakazano si vzit do duel areny jakekoliv veci, ktere maji vlastnost replenish life (doplòování životù)

a co vìci s life stolen per hit? povoleno / zakázáno?
a ted se bude hrát all vs all nebo team vs team?
a taky co skilly u druida poisen creeper, wolf a oak? povoleno / zakázáno?


life leech ti nepomuze protoze z ostatnich postav nejde stealovat life biggrin.gif a zadny monstra tam uz nebudou wink.gif a s tou druidovou havìtí nevim :-/


nejde stealovat life? hmmm - zajímavé, ale to si nemyslím. Kde jsi k tomu pøišel Sobe? Možná jsi to zkoušel u nìkteré postavy, která u sebe žádný steal life nemìla :-D.
Pokud já vím, tak stealovat jde i na pvp, ale je to sníženo, stejnì jako dmg, kouzlo, slow target %, crushing blow nebo uèinnost iron maidenu...


kde sem to vzal ? hral sem pvp ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll