d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Sep 6 2006 09:21am
IQ:

me se libi dolni cast toho obrazku smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 6 2006 09:48am
Quote (undead_lord @ Wed, 6 Sep 2006, 17:21)
IQ:

me se libi dolni cast toho obrazku smile.gif


hlavne ta cast pod slovem Czech ze? wink.gif jinak samozrejme dekujeme IQakovi za podporu vlastenectvi laugh.gif
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2006 10:07am
Quote (Kutler @ Wed, Sep 6 2006, 01:02pm)
Quote (exe.NoMore @ Wed, Sep 6 2006, 08:06am)
rate this xD


kdo to je?


vic wink.gif kamos tongue.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 16 2006 02:04pm
hmm, tak mam novou sign na konec sve kariery profesionalniho hrace diabla.

nechci slyset zadne negativni nazory smile.gif)


Dekuji moc Jirko (killer111)

This post was edited by Sentinel4 on Oct 16 2006 02:07pm
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Oct 16 2006 02:23pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, Oct 16 2006, 08:04pm)
hmm, tak mam novou sign na konec sve kariery profesionalniho hrace diabla.

nechci slyset zadne negativni nazory smile.gif)


Dekuji moc Jirko (killer111)


afro.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 16 2006 02:25pm
Quote (Radmag @ Mon, 16 Oct 2006, 22:23)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Oct 16 2006, 08:04pm)
hmm, tak mam novou sign na konec sve kariery profesionalniho hrace diabla.

nechci slyset zadne negativni nazory smile.gif)


Dekuji moc Jirko (killer111)


afro.gif
lol, raduv post mluvi za vse

Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 16 2006 02:28pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, 16 Oct 2006, 22:04)
hmm, tak mam novou sign na konec sve kariery profesionalniho hrace diabla.

nechci slyset zadne negativni nazory smile.gif)


Dekuji moc Jirko (killer111)


heh Viky proti Bobovi nedokazu ani ja protestovat... musim se priznat ze si taky obcas nejake to reggae nebo ska pustím laugh.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 16 2006 02:29pm
Quote (MrReaper @ Mon, Oct 16 2006, 08:28pm)
Quote (Sentinel4 @ Mon, 16 Oct 2006, 22:04)
hmm, tak mam novou sign na konec sve kariery profesionalniho hrace diabla.

nechci slyset zadne negativni nazory smile.gif)


Dekuji moc Jirko (killer111)


heh Viky proti Bobovi nedokazu ani ja protestovat... musim se priznat ze si taky obcas nejake to reggae nebo ska pustím laugh.gif



haha, prvni spravny nazor smile.gif

njn okp O-ZONE to neni .)))
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 16 2006 03:53pm
viky asi vypadam jak spatnej kritik ale nic moc rikam jen nazor kazdemu se libi neco jineho ale za 1 sem rasista 8P sice jen na cikany xD ale dredy znaci huleni fuj taky kdyz se koukam nha ten jeho usmev vidim ze je z fetovanej celkem dost wink.gif
i celkove je to nemastny neslany kdo to delal? wink.gif
ale nekomu se to libi ale sem clovek kteremu se to nelibi a jestli nekdo bude mit namitky predem konstatuji ze viky chtel slyset nazor a vsichni nejsme stejni

This post was edited by Lua on Oct 16 2006 03:55pm
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Oct 16 2006 04:10pm
Quote (Lua @ Mon, Oct 16 2006, 09:53pm)
viky asi vypadam jak spatnej kritik ale nic moc rikam jen nazor kazdemu
se libi neco jineho ale za 1 sem rasista 8P sice jen na cikany xD ale
dredy znaci huleni fuj taky kdyz se koukam nha ten jeho usmev vidim ze
je z fetovanej celkem dost;)
i celkove je to nemastny neslany kdo to delal? wink.gif
ale
nekomu se to libi ale sem clovek kteremu se to nelibi a jestli nekdo
bude mit namitky predem konstatuji ze viky chtel slyset nazor a vsichni
nejsme stejni

omg, to vypada, jak kdyby ses mu omlouval za to, ze se ti jeho sig nelibi biggrin.gif
ale souhlasim s tebou, me se taky nelibi tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll