Quote (Lua @ Mon, Oct 16 2006, 09:53pm)
viky asi vypadam jak spatnej kritik ale nic moc rikam jen nazor kazdemu
se libi neco jineho ale za 1 sem rasista 8P sice jen na cikany xD ale
dredy znaci huleni fuj taky kdyz se koukam nha ten jeho usmev vidim ze
je z fetovanej celkem dost;)
i celkove je to nemastny neslany kdo to delal?

ale
nekomu se to libi ale sem clovek kteremu se to nelibi a jestli nekdo
bude mit namitky predem konstatuji ze viky chtel slyset nazor a vsichni
nejsme stejni
omg, to vypada, jak kdyby ses mu omlouval za to, ze se ti jeho sig nelibi

ale souhlasim s tebou, me se taky nelibi