d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > 11. Zari... > aneb jak to bylo doopravdy...
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Feb 11 2007 11:06am
nebudu to cist cely ale kdo se o 11. zari trochu zajimate tak bych doporucoval Loose.Change.2nd.Edition.DVDRip.XviD-ConCen, tam je to celkem rozebrany a jsou tam dobry zabery jak na pentagon tak na dvojcata

popr. to muzu nekam upnout ...
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2007 12:26am
Quote (melcz @ Sun, Feb 11 2007, 05:06pm)
nebudu to cist cely ale kdo se o 11. zari trochu zajimate tak bych doporucoval Loose.Change.2nd.Edition.DVDRip.XviD-ConCen, tam je to celkem rozebrany a jsou tam dobry zabery jak na pentagon tak na dvojcata

popr. to muzu nekam upnout ...


tak to postni chcu se na to podívat smile.gif tohle mì moc zajímá wink.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Feb 16 2007 02:03pm
tak mi posli do pm souradnice na nejaky rychlejsi FTP a mas to tam wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll