Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 12:51pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 05:48pm)
co bych ti mel kazit tebi, je to topic o L2 a ne o gamepark L2 takze ti
to tu muzu kazit napr jakym koli debilnim serverem o L2, protoze to je
k tematu, to ze se ti to nelibi neni prece problem ostatnich:)
edit: pugy, doufam ze to pojede no, jinak ses welcome
ee, nechapes, snazil jsem se o vtip bez smajlu aneb muj narcisticky flek na GP

Tebi kdyz uz tu mluvis o wipe/donate a supportu tak by si je mel seznamit cim vsim si prosel dktech aka gamepark (a to i clen tveho klanu DRSTUPID, ktery nejakym zahadnym zpusobem dostal veci na +16 ,yaksa mace a takove, pak radeji odesel.

Co se tyce donate a tech miliardy bugu, ktere se snazis svest na supremel2, tak ti musim protirecit

a to tak, ze tam donate je, ale nedostavaji se za to veci ingame a tak to planuji nechat, ale pokud se naskytnou problemy, ze nebudou penize na server nebo tak, tak zavedou donate za ingame veci, jinak ne. Stara se jim tam o to dost lidi, tak si nemyslim ze tam bude miliardy chyb a to ze to jeste nejede, ma za nasledek to ze chteji odstranit co nejvice chyb a spustit to takrka bez chyb.
Ja sem na starem gameparku/dktechu odehral moc hodin, takze vim o cem mluvim, kdezto ty si nehral nikde jinde