d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 05:46am
Killer, nekaz mi to tu nejakou C5 betou, ktera se porad jen testuje a opravuje na ni miliardy bugu, tam bude wipe kazdy mesic a o supportu ci donate ani nemluve, jak jinak chces vyplatit cely tym adminu, ktery se stara o opravovani bugu, vrtani se ve scriptech, nastaveni, aktualizace a vubec... GL.
Gamepark vs all.
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Feb 2 2007 05:47am
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 11:39am)
Quote (pugacov @ Fri, Feb 2 2007, 12:35pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 11:29am)
zero me s potizemi pretahl na lineage a uz nehraju nic jineho smile.gif

jinak si pockejte na www.supremel2.com , bude se tam hrat C5 a prechazi tam hafec cze svk hracu

jinak ja jsem stihl hrat asi 3 tejdny, a stihl jsem si udelat lvl 60 spellhowlera , kteryho pojedu i na new serveru


prechod na C5 bude s wipem? kdyztak napis kdy to bude, mozna bych to taky zase rozjel


ee to je uplne novy server, tedka tam jede jen 300 x beta , ale kazdym dnem by se to melo naslapnout, toho SH sem mel na DA


az skonci beta tak tam bude 5x rates ? Jestli byste me tam vzali do nakyho klanu tak bych to rozjel s vama, jinak samotnymu se mi tam poc potloukat nechce

Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 2 2007 05:48am
co bych ti mel kazit tebi, je to topic o L2 a ne o gamepark L2 takze ti
to tu muzu kazit napr jakym koli debilnim serverem o L2, protoze to je
k tematu, to ze se ti to nelibi neni prece problem ostatnich:)

edit: pugy, doufam ze to pojede no, jinak ses welcome

This post was edited by Killer111 on Feb 2 2007 05:49am
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 05:51am
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 05:48pm)
co bych ti mel kazit tebi, je to topic o L2 a ne o gamepark L2 takze ti
to tu muzu kazit napr jakym koli debilnim serverem o L2, protoze to je
k tematu, to ze se ti to nelibi neni prece problem ostatnich:)

edit: pugy, doufam ze to pojede no, jinak ses welcome


ee, nechapes, snazil jsem se o vtip bez smajlu aneb muj narcisticky flek na GP biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 2 2007 05:55am
jj ten smajl tam chybel no smile.gif , ale ja to stejne bral s usmevem
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 05:57am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 12:51pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 05:48pm)
co bych ti mel kazit tebi, je to topic o L2 a ne o gamepark L2 takze ti
to tu muzu kazit napr jakym koli debilnim serverem o L2, protoze to je
k tematu, to ze se ti to nelibi neni prece problem ostatnich:)

edit: pugy, doufam ze to pojede no, jinak ses welcome


ee, nechapes, snazil jsem se o vtip bez smajlu aneb muj narcisticky flek na GP biggrin.gif


Tebi kdyz uz tu mluvis o wipe/donate a supportu tak by si je mel seznamit cim vsim si prosel dktech aka gamepark (a to i clen tveho klanu DRSTUPID, ktery nejakym zahadnym zpusobem dostal veci na +16 ,yaksa mace a takove, pak radeji odesel. biggrin.gif
Co se tyce donate a tech miliardy bugu, ktere se snazis svest na supremel2, tak ti musim protirecit smile.gif a to tak, ze tam donate je, ale nedostavaji se za to veci ingame a tak to planuji nechat, ale pokud se naskytnou problemy, ze nebudou penize na server nebo tak, tak zavedou donate za ingame veci, jinak ne. Stara se jim tam o to dost lidi, tak si nemyslim ze tam bude miliardy chyb a to ze to jeste nejede, ma za nasledek to ze chteji odstranit co nejvice chyb a spustit to takrka bez chyb.
Ja sem na starem gameparku/dktechu odehral moc hodin, takze vim o cem mluvim, kdezto ty si nehral nikde jinde biggrin.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 05:58am
Quote (pugacov @ Fri, Feb 2 2007, 12:47pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 11:39am)
Quote (pugacov @ Fri, Feb 2 2007, 12:35pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 11:29am)
zero me s potizemi pretahl na lineage a uz nehraju nic jineho smile.gif

jinak si pockejte na www.supremel2.com , bude se tam hrat C5 a prechazi tam hafec cze svk hracu

jinak ja jsem stihl hrat asi 3 tejdny, a stihl jsem si udelat lvl 60 spellhowlera , kteryho pojedu i na new serveru


prechod na C5 bude s wipem? kdyztak napis kdy to bude, mozna bych to taky zase rozjel


ee to je uplne novy server, tedka tam jede jen 300 x beta , ale kazdym dnem by se to melo naslapnout, toho SH sem mel na DA


az skonci beta tak tam bude 5x rates ? Jestli byste me tam vzali do nakyho klanu tak bych to rozjel s vama, jinak samotnymu se mi tam poc potloukat nechce


jo do klanu te klidne vemem, zatim je jistych 80+lidi a bereme dalsi, jelikoz je maximum clenu v c5 140
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 06:01am
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 05:55pm)
jj ten smajl tam chybel no smile.gif , ale ja to stejne bral s usmevem


Zero vi ze jsem na GP peceny vareny, mam koreny tak hluboko, ze ikdybych chtel, tak nemuzu skoncit smile.gif
Na GP ted jsou stejne plne stavy, kdyz se blizi 1k lidi online, tak to spadne... bude se ted kupovat nove hdd,ramky a deska aby to utahlo aspon 3k hracu :/
Low rate neni pro kazdeho, je to mnohem vetsi zavislost nez HR, varovani!

edit zero: vsechny yaksy, homa, emi + xx ... byli smazany, kdo mel buglou zbran (bylo jich 8), tak mel smulu. To nebyl support (jeden mel, byly to sls+10, ktere rodyr vysummonil kdyz odchazel aby si privydelal - taky smazano) ani donate.

This post was edited by thebiss on Feb 2 2007 06:04am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 06:04am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 01:01pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 05:55pm)
jj ten smajl tam chybel no smile.gif , ale ja to stejne bral s usmevem


Zero vi ze jsem na GP peceny vareny, mam koreny tak hluboko, ze ikdybych chtel, tak nemuzu skoncit smile.gif
Na GP ted jsou stejne plne stavy, kdyz se blizi 1k lidi online, tak to spadne... bude se ted kupovat nove hdd,ramky a deska aby to utahlo aspon 3k hracu :/
Low rate neni pro kazdeho, je to mnohem vetsi zavislost nez HR, varovani!


jj low rate je vetsi zavislost, kdyz se dostanes do te nejlepsi situace plne pvp/pk tak ti to zabere x krat tolik casu a pak prijde wipe , takze te to x krat vic nasere smile.gif

Tebi blizite se 1k lidi, ale to si kazdy taha prinejlepsim duala , nebo jako ty trial bo quatro? hehe
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 06:08am
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 06:04pm)

Tebi blizite se 1k lidi, ale to si kazdy taha prinejlepsim duala , nebo jako ty trial bo quatro? hehe


V klanu se snazim primet kazdeho kdo utahne aspon duala, aby si delal buffpety, proc ne? smile.gif
Klan to totiz hodne oslabuje, kdyz tam drzim aktivni healery,buffery aj...takze je premenuji na pety biggrin.gif

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234525Next
Closed New Topic New Poll