Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 06:22am)
Quote (z3r0. @ Wed, Jan 31 2007, 04:08am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 12:04am)
Fakt uz to chce nejakou akceschopnou osobu s pravomocema, jinak to tu pujde rychle ke dnu.
obavam se ze diablo je uz u dna a tak to je i s timhle forem

Tak proc to neodjebat totalne, hm ?

presne jak si rikal, vzhledem k tomu, ze zadnej cech nema prava editovat a mazat posty a topicy, neni sance to tu zarazit
a pridej k tomu lidi, jako jsou sapier nebo mikeov, kteri se nechaji vyprovokovat naprostymi nesmysly a tadaaaa
This post was edited by Radmag on Jan 31 2007 02:54am