d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nechcete Nechat Vyvrhely Na Pokoji ? > aneb kurvadoprdele
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 30 2007 04:52pm
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:50pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:47pm)
Quote (MrReaper @ Tue, Jan 30 2007, 10:43pm)
Quote (exe.NoMore @ Wed, 31 Jan 2007, 00:41)
Quote (MrReaper @ Tue, Jan 30 2007, 10:39pm)
Quote (exe.NoMore @ Wed, 31 Jan 2007, 00:37)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jan 30 2007, 10:36pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:35pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jan 30 2007, 10:34pm)
K, az su lua omluvi za to, co rekl


stejnì je bob marley èernoch biggrin.gif


to mi nevadi, ani kdyz reknes ze hulil, to je pravda...


hulil a je èernoch smile.gif nemužeš nìkomu nadávat na pravdu i když nìkdy pravda bolí wink.gif


o tyhle dve veci ale runnere vubec nejde... btw kdyz ses ve vedlejsim topicu projevil jako chapajici a soucitny typek co kdyby sis jako projev ucasti vymazal i ten quote? nebo ten Luovi nevadi?


ale když nic neøekl pak není pravda že by mìl být nácek voe pokud tì dobøe chápu teda když ne oprav mì wink.gif


kdybys to sledoval od zacatku tak bys vedel ze se tady celou dobu ti dva hadaji o to jestli to Lua rekl nebo ne... nejsou dukazy, ale je dost ocitych svedku, ale Lua to proste neprizna a od toho se to cele odviji... staci ti to jako vysvetleni?


každý si mùže myslet nìco jinného mám verzi o tom že to nikdo nevidìl a jsou proti nìmu wink.gif sem takový žže jdu k tomu kdo nemá pøevahu wink.gif tj luák tongue.gif a když øeknu že je bob marley vyhulenej sráè a má sux hudbu až na buffalo soldier ? tak ?


asi by ses nemel vyjadrovat kdyz nevis cele jak to bylo a radsi mi rekni tvoje prijmeni chci ti dat do ritky


fu, anal pvp
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 30 2007 04:56pm
je to tak ze je lepsi nez v tom pokracovat je to udesne ja se omlouvam za to jak se viky a reap chovaj i ja se chovam posledni dobou spatne proste jak sem rekl na sebe pouzivam tvrdsi metr nez na ostatni nerekl sem to kdyby meli dukaz nebo by to bylo 100% jasny radne bych se omluvil ale jak sem rikal viky + spol tomu radsi budeme rikat ^ si mysli neco jineho a prot ze jim odporuju v tom ze si stojim za svym kdyz vim ze mam pravdu tak sem proste vyvrhel co nema pravdu ja lzu ja sem ten nejhorsi a hned je ze me rasista ale mato i sve + dia me nebavi radsi myslim na budoucnost zahrat si semtam zahraju ted teda jedu ut smile.gif ale mam slusne vizo chci jit nejdal co to pude dokud nezjistim ze na to fakt nemam takze mam ted vice casu na uceni diky tomu atd na jednu stranu to beru jako +
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:59pm
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:56pm)
je to tak ze je lepsi nez v tom pokracovat je to udesne ja se omlouvam za to jak se viky a reap chovaj i ja se chovam posledni dobou spatne proste jak sem rekl na sebe pouzivam tvrdsi metr nez na ostatni nerekl sem to kdyby meli dukaz nebo by to bylo 100% jasny radne bych se omluvil ale jak sem rikal viky + spol tomu radsi budeme rikat ^ si mysli neco jineho a prot ze jim odporuju v tom ze si stojim za svym kdyz vim ze mam pravdu tak sem proste vyvrhel co nema pravdu ja lzu ja sem ten nejhorsi a hned je ze me rasista ale mato i sve + dia me nebavi radsi myslim na budoucnost zahrat si semtam zahraju ted teda jedu ut smile.gif ale mam slusne vizo chci jit nejdal co to pude dokud nezjistim ze na to fakt nemam takze mam ted vice casu na uceni diky tomu atd na jednu stranu to beru jako +


omlouvam se sobovy ze jsem PICA neumim pvp a ze jsem nekdy nadaval vikymu jelikoz viky je buh heart.gif bez chyby a dokonaly clovek !

This post was edited by sapier on Jan 30 2007 05:03pm
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 30 2007 05:04pm
Fakt uz to chce nejakou akceschopnou osobu s pravomocema, jinak to tu pujde rychle ke dnu.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jan 30 2007 10:08pm
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 12:04am)
Fakt uz to chce nejakou akceschopnou osobu s pravomocema, jinak to tu pujde rychle ke dnu.


obavam se ze diablo je uz u dna a tak to je i s timhle forem smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 31 2007 12:22am
Quote (z3r0. @ Wed, Jan 31 2007, 04:08am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 12:04am)
Fakt uz to chce nejakou akceschopnou osobu s pravomocema, jinak to tu pujde rychle ke dnu.


obavam se ze diablo je uz u dna a tak to je i s timhle forem smile.gif


Tak proc to neodjebat totalne, hm ? sad.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jan 31 2007 02:48am
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 06:22am)
Quote (z3r0. @ Wed, Jan 31 2007, 04:08am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 12:04am)
Fakt uz to chce nejakou akceschopnou osobu s pravomocema, jinak to tu pujde rychle ke dnu.


obavam se ze diablo je uz u dna a tak to je i s timhle forem smile.gif


Tak proc to neodjebat totalne, hm ? sad.gif


presne jak si rikal, vzhledem k tomu, ze zadnej cech nema prava editovat a mazat posty a topicy, neni sance to tu zarazit

a pridej k tomu lidi, jako jsou sapier nebo mikeov, kteri se nechaji vyprovokovat naprostymi nesmysly a tadaaaa smile.gif

This post was edited by Radmag on Jan 31 2007 02:54am
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 31 2007 04:05am
Quote (Radmag @ Wed, Jan 31 2007, 08:48am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 06:22am)
Quote (z3r0. @ Wed, Jan 31 2007, 04:08am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 12:04am)
Fakt uz to chce nejakou akceschopnou osobu s pravomocema, jinak to tu pujde rychle ke dnu.


obavam se ze diablo je uz u dna a tak to je i s timhle forem smile.gif


Tak proc to neodjebat totalne, hm ? sad.gif


presne jak si rikal, vzhledem k tomu, ze zadnej cech nema prava editovat a mazat posty a topicy, neni sance to tu zarazit

a pridej k tomu lidi, jako jsou sapier nebo mikeov, kteri se nechaji vyprovokovat naprostymi nesmysly a tadaaaa smile.gif


Napisem petici, treba nekomu pak ty prava daji, hlavne aby to ale nebyl nekterej z provokantu nebo rychle vyprovokovatelnejch, to by pak bylo este horsi smile.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jan 31 2007 04:14am
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 10:05am)
Quote (Radmag @ Wed, Jan 31 2007, 08:48am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 06:22am)
Quote (z3r0. @ Wed, Jan 31 2007, 04:08am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 12:04am)
Fakt uz to chce nejakou akceschopnou osobu s pravomocema, jinak to tu pujde rychle ke dnu.


obavam se ze diablo je uz u dna a tak to je i s timhle forem smile.gif


Tak proc to neodjebat totalne, hm ? sad.gif


presne jak si rikal, vzhledem k tomu, ze zadnej cech nema prava editovat a mazat posty a topicy, neni sance to tu zarazit

a pridej k tomu lidi, jako jsou sapier nebo mikeov, kteri se nechaji vyprovokovat naprostymi nesmysly a tadaaaa smile.gif


Napisem petici, treba nekomu pak ty prava daji, hlavne aby to ale nebyl nekterej z provokantu nebo rychle vyprovokovatelnejch, to by pak bylo este horsi smile.gif

ujmes se toho jo?
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 31 2007 05:40am
Quote (Radmag @ Wed, Jan 31 2007, 10:14am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 10:05am)
Quote (Radmag @ Wed, Jan 31 2007, 08:48am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 06:22am)
Quote (z3r0. @ Wed, Jan 31 2007, 04:08am)
Quote (CarodeJ @ Wed, Jan 31 2007, 12:04am)
Fakt uz to chce nejakou akceschopnou osobu s pravomocema, jinak to tu pujde rychle ke dnu.


obavam se ze diablo je uz u dna a tak to je i s timhle forem smile.gif


Tak proc to neodjebat totalne, hm ? sad.gif


presne jak si rikal, vzhledem k tomu, ze zadnej cech nema prava editovat a mazat posty a topicy, neni sance to tu zarazit

a pridej k tomu lidi, jako jsou sapier nebo mikeov, kteri se nechaji vyprovokovat naprostymi nesmysly a tadaaaa smile.gif


Napisem petici, treba nekomu pak ty prava daji, hlavne aby to ale nebyl nekterej z provokantu nebo rychle vyprovokovatelnejch, to by pak bylo este horsi smile.gif

ujmes se toho jo?


Podle toho, co mas na mysli smile.gif Sesmolit nejaky povidani, proc potrebujem moderatora by snad nebyl problem, ale delat moderatora to uz by byl, na to nemam cas ani xperiences wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll