d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Je Lua Nácek ? > Vote all pls
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 30 2007 04:10pm
CODE
ne není nácek
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:10pm
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:09pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:06pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:03pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:02pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:00pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 09:59pm)
runne owned?


fu gayzor ~~ jaký owned ty kkte ?


spi dal hele tech 30 sec co musis pockat aby si dal dalsi post je pro tebe moc co?


na posraní kkte klepu se až mi 30 s skončí ~~ a už nespamuj just pm


OK ale furt si mi neodpovedel pamatujes jak jsem ti hacknul palu a ty si bracel jak male decko a dokonce si mi volal na mobil?


jj to byla farka

jako ja se smal jak cip pry chces videt nice screeny tt sem ti poslal soubor a uz to jen litalo biggrin.gif
edit: v te dobe to nebylo malo a ty si byl tak bohaty co ze sis to mohl dovolit?

This post was edited by sapier on Jan 30 2007 04:12pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 30 2007 04:11pm
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:05pm)
ne nejsem nacek no rekl bych ze sam ze sebou ziju uz par dni ^ a kamosi vi ze k sobe a ke kamaradum sem nejprisnejsi ^ treba trida me nesnasi clovek se chce ucit voni kecaj a uca rekne napisem si pisemku jestli nezmlknete se ozvu at si ji radsi napiseme hned pac v nasi tride chybi disciplina a k sobe sem este horsi reape kdybys obcas vyndal hlavu z vikyho rite tak bys poznal ze venku je i jinatsi svet nez se topit ve srackach ^
ale aspon vidim ze sou furt na svete duverivy blbci kteri veri kazde hovadine/ne ze bych nepral aby se to nekomu vymstilo ^^ btw nemit rad romy neni rasismus kdybste meli detstvi jako ja vidirani sikanovani atd pak se to obratilo a ted me nechaj bejt ^ a kdyz clovek jenom vidi jak si hrajou na chudinky diskriminovany ted uz to tak ani nevypada dalsi vec je coz potrvdi mike sem radsi sel koukat na tv nez abych hral d2 davali "zamena" pokud nekdo pokud ne tak je tam muj oblibeny here edi márfy
je sice pekne ze ze srandy mozna si to fakt myslis ale kdyz ze srandy hlasujes proto ze sem exiku tak tento pool fakt nema smysl to uz sem rovnou mohl hlasovat pro to ze sem nacek ^


RESPECT HIM ALL PLS

nechapu
s exe mluvim ted na icq a je to v poho wink.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:14pm
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:11pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:05pm)
ne nejsem nacek no rekl bych ze sam ze sebou ziju uz par dni ^ a kamosi vi ze k sobe a ke kamaradum sem nejprisnejsi ^ treba trida me nesnasi clovek se chce ucit voni kecaj a uca rekne napisem si pisemku jestli nezmlknete se ozvu at si ji radsi napiseme hned pac v nasi tride chybi disciplina a k sobe sem este horsi reape kdybys obcas vyndal hlavu z vikyho rite tak bys poznal ze venku je i jinatsi svet nez se topit ve srackach ^
ale aspon vidim ze sou furt na svete duverivy blbci kteri veri kazde hovadine/ne ze bych nepral aby se to nekomu vymstilo ^^ btw nemit rad romy neni rasismus kdybste meli detstvi jako ja vidirani sikanovani atd pak se to obratilo a ted me nechaj bejt ^ a kdyz clovek jenom vidi jak si hrajou na chudinky diskriminovany ted uz to tak ani nevypada dalsi vec je coz potrvdi mike sem radsi sel koukat na tv nez abych hral d2 davali "zamena" pokud nekdo pokud ne tak je tam muj oblibeny here edi márfy
je sice pekne ze ze srandy mozna si to fakt myslis ale kdyz ze srandy hlasujes proto ze sem exiku tak tento pool fakt nema smysl to uz sem rovnou mohl hlasovat pro to ze sem nacek ^


RESPECT HIM ALL PLS

nechapu
s exe mluvim ted na icq a je to v poho wink.gif



vsak jo on umi dobre lizat kulky jinym viz. V1C.ORG
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 30 2007 04:15pm
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:14pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:11pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:05pm)
ne nejsem nacek no rekl bych ze sam ze sebou ziju uz par dni ^ a kamosi vi ze k sobe a ke kamaradum sem nejprisnejsi ^ treba trida me nesnasi clovek se chce ucit voni kecaj a uca rekne napisem si pisemku jestli nezmlknete se ozvu at si ji radsi napiseme hned pac v nasi tride chybi disciplina a k sobe sem este horsi reape kdybys obcas vyndal hlavu z vikyho rite tak bys poznal ze venku je i jinatsi svet nez se topit ve srackach ^
ale aspon vidim ze sou furt na svete duverivy blbci kteri veri kazde hovadine/ne ze bych nepral aby se to nekomu vymstilo ^^ btw nemit rad romy neni rasismus kdybste meli detstvi jako ja vidirani sikanovani atd pak se to obratilo a ted me nechaj bejt ^ a kdyz clovek jenom vidi jak si hrajou na chudinky diskriminovany ted uz to tak ani nevypada dalsi vec je coz potrvdi mike sem radsi sel koukat na tv nez abych hral d2 davali "zamena" pokud nekdo pokud ne tak je tam muj oblibeny here edi márfy
je sice pekne ze ze srandy mozna si to fakt myslis ale kdyz ze srandy hlasujes proto ze sem exiku tak tento pool fakt nema smysl to uz sem rovnou mohl hlasovat pro to ze sem nacek ^


RESPECT HIM ALL PLS

nechapu
s exe mluvim ted na icq a je to v poho wink.gif



vsak jo on umi dobre lizat kulky jinym viz. V1C.ORG


lol Vic strasne lizal kuly me .. porad mi psal .. to bylo dobry decko . jakmile videl moje fg konto uz byl nejlepsi kamo ^^ to sou pak hrdinove. jako EUPK byla dobra sebranka chudaku (az na vyjimky)
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 30 2007 04:16pm
voted yes ale kde je jedina spravna moznost nacek s nagelovanejma vlasama?...
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:18pm
Quote (Sobcz @ Tue, Jan 30 2007, 10:15pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:14pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:11pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:05pm)
ne nejsem nacek no rekl bych ze sam ze sebou ziju uz par dni ^ a kamosi vi ze k sobe a ke kamaradum sem nejprisnejsi ^ treba trida me nesnasi clovek se chce ucit voni kecaj a uca rekne napisem si pisemku jestli nezmlknete se ozvu at si ji radsi napiseme hned pac v nasi tride chybi disciplina a k sobe sem este horsi reape kdybys obcas vyndal hlavu z vikyho rite tak bys poznal ze venku je i jinatsi svet nez se topit ve srackach ^
ale aspon vidim ze sou furt na svete duverivy blbci kteri veri kazde hovadine/ne ze bych nepral aby se to nekomu vymstilo ^^ btw nemit rad romy neni rasismus kdybste meli detstvi jako ja vidirani sikanovani atd pak se to obratilo a ted me nechaj bejt ^ a kdyz clovek jenom vidi jak si hrajou na chudinky diskriminovany ted uz to tak ani nevypada dalsi vec je coz potrvdi mike sem radsi sel koukat na tv nez abych hral d2 davali "zamena" pokud nekdo pokud ne tak je tam muj oblibeny here edi márfy
je sice pekne ze ze srandy mozna si to fakt myslis ale kdyz ze srandy hlasujes proto ze sem exiku tak tento pool fakt nema smysl to uz sem rovnou mohl hlasovat pro to ze sem nacek ^


RESPECT HIM ALL PLS

nechapu
s exe mluvim ted na icq a je to v poho wink.gif



vsak jo on umi dobre lizat kulky jinym viz. V1C.ORG


lol Vic strasne lizal kuly me .. porad mi psal .. to bylo dobry decko . jakmile videl moje fg konto uz byl nejlepsi kamo ^^ to sou pak hrdinove. jako EUPK byla dobra sebranka chudaku (az na vyjimky)


tjn ale runner jim je lizal dlouho pak mu poslal cd loger a pak mu poslal tppk a uz byl jejich nejlepsi kamos samy nap styga a dalsi leri o tom vi taky svoje si pamatuju ze styga byl jeho kamos a on mu pak sundal babu styga ale jako sem hral jeste asi mesic hc tka jsem poznal par dobrych lidi jako je treba messy_techa fakt frajer
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:23pm
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:18pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Jan 30 2007, 10:15pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:14pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:11pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:05pm)
ne nejsem nacek no rekl bych ze sam ze sebou ziju uz par dni ^ a kamosi vi ze k sobe a ke kamaradum sem nejprisnejsi ^ treba trida me nesnasi clovek se chce ucit voni kecaj a uca rekne napisem si pisemku jestli nezmlknete se ozvu at si ji radsi napiseme hned pac v nasi tride chybi disciplina a k sobe sem este horsi reape kdybys obcas vyndal hlavu z vikyho rite tak bys poznal ze venku je i jinatsi svet nez se topit ve srackach ^
ale aspon vidim ze sou furt na svete duverivy blbci kteri veri kazde hovadine/ne ze bych nepral aby se to nekomu vymstilo ^^ btw nemit rad romy neni rasismus kdybste meli detstvi jako ja vidirani sikanovani atd pak se to obratilo a ted me nechaj bejt ^ a kdyz clovek jenom vidi jak si hrajou na chudinky diskriminovany ted uz to tak ani nevypada dalsi vec je coz potrvdi mike sem radsi sel koukat na tv nez abych hral d2 davali "zamena" pokud nekdo pokud ne tak je tam muj oblibeny here edi márfy
je sice pekne ze ze srandy mozna si to fakt myslis ale kdyz ze srandy hlasujes proto ze sem exiku tak tento pool fakt nema smysl to uz sem rovnou mohl hlasovat pro to ze sem nacek ^


RESPECT HIM ALL PLS

nechapu
s exe mluvim ted na icq a je to v poho wink.gif



vsak jo on umi dobre lizat kulky jinym viz. V1C.ORG


lol Vic strasne lizal kuly me .. porad mi psal .. to bylo dobry decko . jakmile videl moje fg konto uz byl nejlepsi kamo ^^ to sou pak hrdinove. jako EUPK byla dobra sebranka chudaku (az na vyjimky)


tjn ale runner jim je lizal dlouho pak mu poslal cd loger a pak mu poslal tppk a uz byl jejich nejlepsi kamos samy nap styga a dalsi leri o tom vi taky svoje si pamatuju ze styga byl jeho kamos a on mu pak sundal babu styga ale jako sem hral jeste asi mesic hc tka jsem poznal par dobrych lidi jako je treba messy_techa fakt frajer


-->sapier jj a kdo mi lízal kule jak chtěl bmtppk ? co ?biggrin.gif pičo jedna xD runnere dejm i to pls pošli to pls xD to bys mi aji prdel vylízal jen abys mohl pkovat napíky na 20 lvlu xD
-->sentinel4 přijeď si do ostravy pro můj čurak dam ti ho za ucho wink.gif kk np wink.gif řikam stop vote tj něco že se nevotuje tento poll je na piču a nechcu se o tom bavit
díky

This post was edited by exe.NoMore on Jan 30 2007 04:28pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 30 2007 04:23pm
haha ja a runner wink.gif icq rozhvurek timpadem jeho hlas se pocita jako moznost ne nejsem nacek



Okurka (11:14 PM) :
:-(
Lua3xer (11:14 PM) :
hm?
Lua3xer (11:14 PM) :
exe nou mour?
Okurka (11:14 PM) :
j
Lua3xer (11:14 PM) :
hh np ale fakt to nema smysl neva ;-)
Lua3xer (11:14 PM) :
ja to napravim
Okurka (11:14 PM) :
sem si myslel že to je prdel
Okurka (11:15 PM) :
to kdybych věděl tak bych toho nechal už při prvním postu co sem napsal a už bych se omlouval :-(
Okurka (11:15 PM) :
fakt sorry
Lua3xer (11:15 PM) :
neni ;-) kdyby si videl ze sentinel jako novorcni darek dal hakovej kriz ^^
Lua3xer (11:15 PM) :
vubec neva ;-)
Okurka (11:15 PM) :
hm fakt sry
Okurka (11:15 PM) :
:-(
Lua3xer (11:15 PM) :
ale je dobre ze si jeden z mala lidi co si dokazou uvedomit ;-)
Lua3xer (11:15 PM) :
klidek :-D
Okurka (11:16 PM) :
ani neviš jak si mně dojebal
Lua3xer (11:16 PM) :
??
Okurka (11:16 PM) :
tim cos napsal kurva :-(
Okurka (11:16 PM) :
lol
Okurka (11:16 PM) :
du si zakuřit
Okurka (11:16 PM) :
afk
Lua3xer (11:16 PM) :
haha :-D
Lua3xer (11:17 PM) :
citliva povaha :-D
Okurka (11:17 PM) :
ne citlivá
Okurka (11:17 PM) :
ale tys mi nic neudělal
Okurka (11:17 PM) :
a taky dojeb
Okurka (11:17 PM) :
to je na piču prostě
Okurka (11:17 PM) :
a stebou byla prdel dycky
Okurka (11:17 PM) :
aspoň hc duely
Okurka (11:17 PM) :
ty tvoje kecy
Okurka (11:17 PM) :
a já udělaám tohle
Okurka (11:17 PM) :
:-(
Okurka (11:17 PM) :
čeki
Okurka (11:17 PM) :
to reportnu ať to smažou k ?
Lua3xer (11:17 PM) :
neni tohle se da odpustit neni tak zas zly
Lua3xer (11:17 PM) :
ser na to
Lua3xer (11:18 PM) :
at si tam pisou budem mit +posts xd
Lua3xer (11:18 PM) :
ber to ze srandy
Okurka (11:19 PM) :
kdybych věděl tak dam poll je sapier piča ? 1. ano je 2 jo je
Okurka (11:19 PM) :
to by bylo lepší
Okurka (11:19 PM) :
a ne tohle
Okurka (11:19 PM) :
lol
Lua3xer (11:20 PM) :
jezus klidek ;-)
:-)Sex v malých dávkách ,neškodí v jakémkoliv množství.
Okurka (11:20 PM) :
k jen abys věděl že mně to sere
Lua3xer (11:20 PM) :
staci kdyz prihodis nove fotky segry a mas to u me smazane xD a ja todle postnu este na jsp ;-)
Okurka (11:20 PM) :
čeki ;-)
Okurka (11:21 PM) :
;-) Incoming File: zelené.jpg Size: 1.19 Mb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:21 PM) :
a jestli přijede zero ;-)
Okurka (11:21 PM) :
tak mi napiš kk ?
Lua3xer (11:21 PM) :
hh proc?
Okurka (11:22 PM) :
já pak přijedu za zerem
Okurka (11:22 PM) :
bo zero je kkt
Okurka (11:22 PM) :
si moc myslí na mika mi nadávat nebude :-D
Okurka (11:22 PM) :
;-) Incoming File: Snímek 0091.jpg Size: 648 Kb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Lua3xer (11:22 PM) :
ne jenom na netu je jinatsi nez ve skutecnosti a asi dela to co normalne nedela :-D
Lua3xer (11:24 PM) :
lul ty vole chudacku mit takovouhle segru doma :-) by me asi praskl curak btw to ma normalne zelena ocka? :-D
Lua3xer (11:24 PM) :
btw sem redy na more fotek jen posilej ;-)
Okurka (11:24 PM) :
Incoming File: Snímek 067.jpg Size: 1.29 Mb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:25 PM) :
Incoming File: Lysá (22).jpg Size: 758 Kb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:25 PM) :
její kámošky
Lua3xer (11:25 PM) :
beru all
Lua3xer (11:26 PM) :
hh mrdani kam se podivas
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 30 2007 04:27pm
lol, to je naka nova moda po tom co stim prisel rad? postovat icq rozhovory?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll