d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Mate Cze/svk Jsp ''v Kulach'' / ''na Haku' > dotaznik
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 24 2007 05:15pm
Quote (Sobcz @ Wed, Jan 24 2007, 10:48pm)
Quote (unknown_spirit @ Wed, Jan 24 2007, 10:36pm)
U nìkterých (je to vìtšina lidí z tohoto fóra).
Není mi to jedno u lidí, kteøí se chovají podle mì dobøe biggrin.gif


jako treba ja ? ^^


Tak to radeji bez komentare, ne ? smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jan 24 2007 06:43pm
nemam na haku len
-nie je reset takze nehram
-nezapajam sa do hadok smile.gif
-snazim sa vysupovat tak aby ludia nezakladali topicy typu: podme zbit acedraca do popradu zapiste se sem smile.gif
velmi rad budem aktivny prispievatel na cz/svk jspfore ked zacne novy ladder smile.gif

This post was edited by AcedraC on Jan 24 2007 06:45pm
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jan 24 2007 07:00pm
Quote (Sobcz @ Wed, 24 Jan 2007, 23:48)
jako treba ja ? ^^
ne, ty jsi vydìraè a mám tì na háku, protože fgzorz mám já !

Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 25 2007 12:57am
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jan 25 2007, 01:00am)
Quote (Sobcz @ Wed, 24 Jan 2007, 23:48)
jako treba ja ? ^^
ne, ty jsi vydìraè a mám tì na háku, protože fgzorz mám já !


a jako ja?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jan 25 2007 01:10am
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 25 2007, 06:57am)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jan 25 2007, 01:00am)
Quote (Sobcz @ Wed, 24 Jan 2007, 23:48)
jako treba ja ? ^^
ne, ty jsi vydìraè a mám tì na háku, protože fgzorz mám já !


a jako ja?


viky ty si se mi zhnusil!
hax si o sobe mysli ze jsou bohove a ty si to taky myslis ikyz nejsi asi budes nej pvper s cze na scl a nemyslim si to sam neboj.
A taky si myslim ze tady na tom fore nepoznate jaky clovek je kdyz snim nemluvite z oci do oci!
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 25 2007 08:09am
Quote (sapier @ Thu, Jan 25 2007, 07:10am)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 25 2007, 06:57am)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jan 25 2007, 01:00am)
Quote (Sobcz @ Wed, 24 Jan 2007, 23:48)
jako treba ja ? ^^
ne, ty jsi vydìraè a mám tì na háku, protože fgzorz mám já !


a jako ja?


viky ty si se mi zhnusil!
hax si o sobe mysli ze jsou bohove a ty si to taky myslis ikyz nejsi asi budes nej pvper s cze na scl a nemyslim si to sam neboj.
A taky si myslim ze tady na tom fore nepoznate jaky clovek je kdyz snim nemluvite z oci do oci!


vouch
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 25 2007 08:17am
Quote (sapier @ Thu, Jan 25 2007, 07:10am)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 25 2007, 06:57am)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jan 25 2007, 01:00am)
Quote (Sobcz @ Wed, 24 Jan 2007, 23:48)
jako treba ja ? ^^
ne, ty jsi vydìraè a mám tì na háku, protože fgzorz mám já !


a jako ja?


viky ty si se mi zhnusil!
hax si o sobe mysli ze jsou bohove a ty si to taky myslis ikyz nejsi asi budes nej pvper s cze na scl a nemyslim si to sam neboj.
A taky si myslim ze tady na tom fore nepoznate jaky clovek je kdyz snim nemluvite z oci do oci!



ok, jen me vymaz z f listu, ja to udelal uz davno... az budes chtit nejakou radu/pujcit fg atd, za mnou nechod.
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 25 2007 08:30am
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 25 2007, 02:17pm)
Quote (sapier @ Thu, Jan 25 2007, 07:10am)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 25 2007, 06:57am)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jan 25 2007, 01:00am)
Quote (Sobcz @ Wed, 24 Jan 2007, 23:48)
jako treba ja ? ^^
ne, ty jsi vydìraè a mám tì na háku, protože fgzorz mám já !


a jako ja?


viky ty si se mi zhnusil!
hax si o sobe mysli ze jsou bohove a ty si to taky myslis ikyz nejsi asi budes nej pvper s cze na scl a nemyslim si to sam neboj.
A taky si myslim ze tady na tom fore nepoznate jaky clovek je kdyz snim nemluvite z oci do oci!



ok, jen me vymaz z f listu, ja to udelal uz davno... az budes chtit nejakou radu/pujcit fg atd, za mnou nechod.


keke tongue.gif to je k smichu tady uz ...
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 25 2007 08:31am
Quote (Mike OV @ Thu, Jan 25 2007, 02:30pm)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 25 2007, 02:17pm)
Quote (sapier @ Thu, Jan 25 2007, 07:10am)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 25 2007, 06:57am)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jan 25 2007, 01:00am)
Quote (Sobcz @ Wed, 24 Jan 2007, 23:48)
jako treba ja ? ^^
ne, ty jsi vydìraè a mám tì na háku, protože fgzorz mám já !


a jako ja?


viky ty si se mi zhnusil!
hax si o sobe mysli ze jsou bohove a ty si to taky myslis ikyz nejsi asi budes nej pvper s cze na scl a nemyslim si to sam neboj.
A taky si myslim ze tady na tom fore nepoznate jaky clovek je kdyz snim nemluvite z oci do oci!



ok, jen me vymaz z f listu, ja to udelal uz davno... az budes chtit nejakou radu/pujcit fg atd, za mnou nechod.


keke tongue.gif to je k smichu tady uz ...



JJ, to je smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 25 2007 08:53am
Vsichni jste tady na omylu, je to k placi.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll