Quote (sapier @ Thu, Jan 25 2007, 07:10am)
Quote (Sentinel4 @ Thu, Jan 25 2007, 06:57am)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jan 25 2007, 01:00am)
Quote (Sobcz @ Wed, 24 Jan 2007, 23:48)
jako treba ja ? ^^
ne, ty jsi vydìraè a mám tì na háku, protože fgzorz mám já !
a jako ja?
viky ty si se mi zhnusil!
hax si o sobe mysli ze jsou bohove a ty si to taky myslis ikyz nejsi asi budes nej pvper s cze na scl a nemyslim si to sam neboj.
A taky si myslim ze tady na tom fore nepoznate jaky clovek je kdyz snim nemluvite z oci do oci!
ok, jen me vymaz z f listu, ja to udelal uz davno... az budes chtit nejakou radu/pujcit fg atd, za mnou nechod.