Quote (Mike OV @ Wed, 20 Dec 2006, 19:15)
@ reape tak jako static-x n1

Ehm, Miku co mas proti Static X? me udivuje ze je vubec znas

(pravda Wayne Static tvrdi ze to je Evil Disco, ale je to takovy ostrajsi Nu-Metal, misty az industrial)
Quote (palec @ Wed, 20 Dec 2006, 19:55)
Ja nevim posloucham to tak vsecko z toho co jste tady napsali az na vsechen metal..ten striktne odmitam..
a co HammerFall? ty si rikal ze se ti docela libi?

edit: Sobiku dekuju ze jsi tam zahrnul i Bodomy, i kdyz jsem myslel ze je moc nemusis...
edit2: Leraku?? techno? trance? a co Iron Maiden? nebo stara dobra Touch Like an Angel of Death od CoB? ty si na ne zapomel? nebo si tu z toho delas prdel?
This post was edited by MrReaper on Dec 20 2006 02:16pm