Quote (Killer111 @ Tue, Dec 12 2006, 06:58pm)
Quote (saesa @ Tue, Dec 12 2006, 07:45pm)
Ano, pøiznávám se ke svému celo�ivotnímu poklesku. 19 let dlouhých
vlasù, vyjma snad tìch nìkolika málo chvil, kdy mi jako novorozenìti
roztomilouèce narùstaly.
jeste ze si to schodil

Shodil to jen kvuli mne at se mnou nevypada blbe na fotce, kdyz se dozvedel ze nosim kratke vlasy. Sae nevim proc chodis kolem horke kase a rovnou to sem nenapises. Ovlivnil jsem tvuj zivot, je to tezke si to priznat? Jak ve svete realnem, tak ve svete D2.