d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > >> The Lost = Ztraceni >> > vaše dojmy, otázky, diskuze, hypotézy...
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2006 07:51am
Quote (melcz @ Wed, Nov 8 2006, 12:21pm)
Quote (MrReaper @ Tue, 7 Nov 2006, 22:03)

podevadesaty here wink.gif btw nemate nekdo RD v originale? to bych taky rad videl


myslis tohle? biggrin.gif


jinak na lost nekoukam - zatim jsem nemel tu potrebu


LOL Mele .. biggrin.gif kolik fg za to chces ? biggrin.gif
thumbs.gif
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Nov 8 2006 08:13am
Me se LOST libil, stahl jsem si ho uz pred necelym rokem a v angl verzi nema chybu. Vsech 24 nebo kolik to vlastne ma, jsem shledl behem 4dnu. Jak zacal LOST na nove nedavno...tak po tom dabingu, ktery tma prezentuji, jsem si neodpustil shlednout cele LOSTy zase na pocitaci v originale. Neprijde mi to jako "americka ptakovina", ale jevi se jako vydareni serial, ktery je podobny Prison Break (a naopak).
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 8 2006 08:21am
Quote (thebiss @ Wed, Nov 8 2006, 02:13pm)
Me se LOST libil, stahl jsem si ho uz pred necelym rokem a v  angl verzi nema chybu. Vsech 24 nebo kolik to vlastne ma, jsem shledl behem 4dnu. Jak zacal LOST na nove nedavno...tak po tom dabingu, ktery tma prezentuji, jsem si neodpustil shlednout cele LOSTy zase na pocitaci v originale. Neprijde mi to jako "americka ptakovina", ale jevi se jako vydareni serial, ktery je podobny Prison Break (a naopak).


vydareny *
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 8 2006 09:44am
Quote (melcz @ Wed, Nov 8 2006, 12:21pm)
Quote (MrReaper @ Tue, 7 Nov 2006, 22:03)

podevadesaty here wink.gif btw nemate nekdo RD v originale? to bych taky rad videl


myslis tohle? biggrin.gif

no já myslel v anglickém originále, ale tohle bych bral urèitì taky wink.gif nechces nam to se sobíkem poslat? wink.gif
jinak jediny serial v TV na ktery koukam je Dr.House, jine bud nestiham nebo me tolik nezajimaji... jinak ofc je klasika jako RD a MASH...
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Nov 8 2006 10:11am
vzhledem k tomu, ze je to dvd edice, bych si troufal predpokladat, ze je tam na vyber i puvodni jazykova verze- tedy, anglicka smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 8 2006 11:13am
heru neboj ja na novu cucim taky xD
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Nov 9 2006 02:21am
Quote (Lua @ Wed, 8 Nov 2006, 18:13)
heru neboj ja na novu cucim taky xD


To jsi mì potìšil smile.gif Ale já už to stahuju, tzn. jsi zùstal poslední tongue.gif
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Nov 9 2006 03:54am
hehe, musim rict, ze konec druhy serie se pekne rozjizdi smile.gif
Member
Posts: 3,572
Joined: Sep 25 2005
Gold: 5,600.46
Nov 9 2006 04:14am
Quote (Herugurth @ Tue, Nov 7 2006, 12:32pm)
@ nighthag: díky moc !!
@ Pan.F: Nemáš rád dabing nebo proè?


dabing pøímo nesnášim, zásadnì koukam na vìci v originále pokud to jde a pokud to jde tak radši s anglickymi titulky, moje angliètina neni ještì tak dobrá

btw ta RD edice rulez, tu bych taky chtìl, ja mam na kompu jen 5 øád a to ještì natoèený z telky takže kvalita dìsná

This post was edited by Pan.F on Nov 9 2006 04:15am
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Nov 9 2006 08:25am
Quote (Pan.F @ Thu, Nov 9 2006, 12:14pm)
btw ta RD edice rulez, tu bych taky chtìl, ja mam na kompu jen 5 øád a to je�tì natoèený z telky tak�e kvalita dìsná


naaahodou, me osobne se vic libi ten TV rip nez ta digitalizovana verze... Ta digitalni verze je takova moc sterilni... smile.gif

This post was edited by NestorQuinn on Nov 9 2006 08:26am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll