Quote (Herugurth @ Tue, Nov 7 2006, 12:32pm)
@ nighthag: díky moc !!
@ Pan.F: Nemáš rád dabing nebo proè?
dabing pøímo nesnášim, zásadnì koukam na vìci v originále pokud to jde a pokud to jde tak radši s anglickymi titulky, moje angliètina neni ještì tak dobrá
btw ta RD edice rulez, tu bych taky chtìl, ja mam na kompu jen 5 øád a to ještì natoèený z telky takže kvalita dìsná
This post was edited by Pan.F on Nov 9 2006 04:15am