d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vomlouvaci Topic > to tu este nemame
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 7 2007 02:30am
Quote (Herugurth @ Sat, Jan 6 2007, 08:20pm)
Omlouvám se za to že už sem moc nechodim :>


Nam to nevadi smile.gif ^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 7 2007 05:47am
Quote (Leri @ Sun, Jan 7 2007, 08:30am)
Quote (Herugurth @ Sat, Jan 6 2007, 08:20pm)
Omlouvám se za to že už sem moc nechodim :>


Nam to nevadi smile.gif ^^


me jo .. !!! kurva pica, kurva pica !
wink.gif
Member
Posts: 1,990
Joined: Oct 9 2006
Gold: 2,665.00
Jan 9 2007 04:53pm
Asi spíš jen zírám. Omlouvat se nemusím, vždy se ráda øadím k tìm lamám:))
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jan 10 2007 03:30am
omlouvám se, že jsem se vèera zbombil jak nemluvnì a pøišel dneska o tøi hodiny pozdeji do prace. keke
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Jan 13 2007 03:21pm
moc se omluvam ze tu spamujem, ale
jaka je cena 3/19/3 sc?
fine sc of inertia
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 12 2007 11:46am
omlouvam se, ze jsem sobovi nikdy nic neveril.
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jul 12 2007 12:11pm
Omlouvam se vsem co mam ve fl nebo mel sem, za to ze spamuju s /F m ale sem linej .......... a tak komu to vadi tak se fakt moc omlouvam a ucim se uz psat jen tem pro ktere to je
mrzi me to
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 12 2007 12:19pm
omlouvám se
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 12 2007 02:14pm
omlouvam se sobovi co sem o něm řekl je to typek wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 12 2007 02:32pm
Quote (Runn3r @ Thu, Jul 12 2007, 08:14pm)
omlouvam se sobovi co sem o něm řekl je to typek wink.gif


co si o něm řekl?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll