Quote (N3cum @ Wed, 22 Oct 2008, 20:09)
Je mi jedno jestli me vsichni maji radi nebo ne.. vetsina lidi tady sou naprosti kreteni ktery maj jen blby kecy.. ste mi naprosto u (_!_)
zname, vsichni sme blazni jen ty si letadlo -.-
Quote (Jameess @ Wed, 22 Oct 2008, 20:14)
tak jako ja vas obdivuju ja zatim max 53 vln

i muj bracha ( 10 let ) dava 200 vln

asi sem nato lama
Jameessiku neboj

ja prvnich 5 her daval sotva 50vln a pak sem prisel na to ze se daj zbrane tuningovat a na naky comba, hraj dal a casem se to poda
This post was edited by Log_in on Oct 22 2008 01:15pm