d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Klasifikace Hoven > Tady Se Dozvite To, Co Jeste Nevite
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 9 2008 02:18am
Quote (Nipik @ Wed, 8 Oct 2008, 16:30)
na to mam lehkou odpoved, chtel jsem 40% za obrazek hovna, a kdyz jsem tak hledal tak sem narazil na toto a na 40% se pak nak nedostalo smile.gif


Quote (otko @ Wed, 8 Oct 2008, 14:55)
naklonost k fekalizmu to si tel napisat?


no mne sa ten typek hned zdal naky divny... biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 9 2008 06:00am
je to tu o hovne
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 10 2008 07:27am
Quote (st3pix @ Tue, Oct 7 2008, 08:01pm)
Moje klasifikace hoven:

Největší hovno: AcedraC
Nejblbější hovno: Nipík
Nejotravnější hovno: Wourly
Nejošklivější hovno: Wourly
Nejvíce zlodějské hovno: Mike OV


IM WINNER!
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Oct 10 2008 08:31am
Quote (Wourly @ Fri, 10 Oct 2008, 14:27)
IM WINNER!


not really
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll