d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev1234517Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 27 2008 12:35pm
Quote (Runn3r @ Sat, Sep 27 2008, 12:40pm)
Policajti mi od dnešních 4 hodin rána nevadí biggrin.gif dobře mě vzbudili jak jsem usl opilí na schodech a doprovodili mě domu biggrin.gif dobří frajeři D:


to se vi ze jo !! sou u nas sice i naky hovada,ale kde ne...vetsina jsou dobry lidi co tu praci delaj radi i kdyz to neni buhvijakej med..

Quote (undead_lord @ Sat, Sep 27 2008, 11:15am)
jsem slysel doktory narikat, ze jim plateji malo smile.gif

berte policajtum davejte doktorum biggrin.gif


laugh.gif biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 27 2008 12:43pm
Problémy v ČR

AcedraC
Cikáni
Skinhedi
Anarchisti
Technaři
Hip Hopeři
Emo
Diskanti
Filozofové
Studenti co vypadaj jak studenti /mastný vlasy, brelje, beďáry, v hospodě si daj dětský pivo a točí se jim hlava/
Idioti
Dopraváci


a další smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 27 2008 12:43pm
Quote (st3pix @ Sat, Sep 27 2008, 06:43pm)
Problémy v ČR

AcedraC
Cikáni
Skinhedi
Anarchisti
Technaři
Hip Hopeři
Emo
Diskanti
Filozofové
Studenti co vypadaj jak studenti /mastný vlasy, brelje, beďáry, v hospodě si daj dětský pivo a točí se jim hlava/
Idioti
Dopraváci


a další smile.gif


to snad neni problem v cr ne? biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 27 2008 12:47pm
Quote (fifky-OVA @ Sat, 27 Sep 2008, 19:43)
to snad neni problem v cr ne? biggrin.gif biggrin.gif


pro mě je
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 27 2008 01:08pm
Problémy v ČR

Stepix

Cikáni
Skinhedi
Anarchisti
Technaři
Hip Hopeři
Emo
Diskanti
Filozofové
Studenti co vypadaj jak studenti /mastný vlasy, brelje, beďáry, v hospodě si daj dětský pivo a točí se jim hlava/
Idioti
Dopraváci
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Sep 27 2008 01:16pm
Quote (Wourly @ Sat, 27 Sep 2008, 20:08)
Problémy v ČR

Stepix
Cikáni
Skinhedi
Anarchisti
Technaři
Hip Hopeři
Emo
Diskanti
Filozofové
Studenti co vypadaj jak studenti /mastný vlasy, brelje, beďáry, v hospodě si daj dětský pivo a točí se jim hlava/
Idioti
Dopraváci

si delas prdel ne smile.gif

jinak taky souhlas smile.gif

This post was edited by Log_in on Sep 27 2008 01:16pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 27 2008 01:35pm
kamos byl nacek a pulku z nich zavreli do vezeni za prodej drog...
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 27 2008 01:36pm
Quote (st3pix @ Sat, 27 Sep 2008, 20:43)
Problémy v ČR

AcedraC
Cikáni
Skinhedi
Anarchisti
Technaři
Hip Hopeři
Diskanti
Filozofové
Idioti
Dopraváci

Emo Studenti co vypadaj jak studenti /mastný vlasy, brelje, beďáry, v hospodě si daj dětský pivo a točí se jim hlava/



ked vnimas seba ako problem tak s tym nieco rob smile.gif
moj tip:

ked ta trapi acedrak
vyriesi to nuselak


Quote (Wourly @ Sat, 27 Sep 2008, 21:08)
Problémy v ČR

Stepix

Cikáni
Skinhedi
Anarchisti
Technaři
Hip Hopeři
Emo
Diskanti
Filozofové
Studenti co vypadaj jak studenti /mastný vlasy, brelje, beďáry, v hospodě si daj dětský pivo a točí se jim hlava/
Idioti
Dopraváci



st3pix nie je problem pre Cesko, vsetci vidime ze on ma v prvom rade problem sam so sebou uglystupid1.gif

This post was edited by AcedraC on Sep 27 2008 01:46pm
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Sep 27 2008 02:07pm
Quote (Log_in @ Sat, Sep 27 2008, 08:16pm)
si delas prdel ne smile.gif

jinak taky souhlas smile.gif


Ever heard about czech Cripz/Bloodz?Sr*cove nejvetsi...=)
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 27 2008 02:58pm
jako nejvetsi problem bych videl lidskou demenci... vsechno ostatni je vedlejsi...

Stepix vs Acedrac = co se zase resi? nejak to nesleduju?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234517Next
Add Reply New Topic New Poll