Quote (Sobcz @ Sun, Sep 21 2008, 05:04am)
řeknu ti to takle: tetování sem chtěl asi tak když mi bylo 5, ale už v 6 sem byl dost rozumnej abych si řek, že je to píčovina

co se ti nezda na tetovani rozumneho ? Ja se na tetovani tesim... ale driv sem chtel byt pokerovanej celej,... ted vim ze treba na urcity casti tela si to nemuzu dovolit kvuli praci

a pak taky urcite tovani si tez nemuzu dat kvuli praci