d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tetování > Máte? Chcete? Co Se Vam Libilo ?
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Sep 20 2008 03:25pm
Quote (M0f0 @ Sat, Sep 20 2008, 05:37pm)
okolo osemnastky som tiez nad tym uvazoval, nastatstie som to neurobil a tak teraz vdaka bohu neni zo mna chodiaca omalovanka biggrin.gif


Nuz,ja uvidime,stale nemam vymyslene co,takze zatial tak ..
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 20 2008 03:58pm
Nevim me se tetovani libi biggrin.gif no doufam ze se mlada pujde taky pokerovat az pujdu ja smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 20 2008 11:04pm
Quote (Jameess @ Sat, Sep 20 2008, 10:58pm)
Nevim me se tetovani libi biggrin.gif no doufam ze se mlada pujde taky pokerovat az pujdu ja smile.gif


řeknu ti to takle: tetování sem chtěl asi tak když mi bylo 5, ale už v 6 sem byl dost rozumnej abych si řek, že je to píčovina smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 21 2008 01:59am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 21 2008, 05:04am)
řeknu ti to takle: tetování sem chtěl asi tak když mi bylo 5, ale už v 6 sem byl dost rozumnej abych si řek, že je to píčovina smile.gif


co se ti nezda na tetovani rozumneho ? Ja se na tetovani tesim... ale driv sem chtel byt pokerovanej celej,... ted vim ze treba na urcity casti tela si to nemuzu dovolit kvuli praci biggrin.gif a pak taky urcite tovani si tez nemuzu dat kvuli praci
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Sep 21 2008 02:13am
Quote (Jameess @ Sun, 21 Sep 2008, 08:59)
co se ti nezda na tetovani rozumneho ? Ja se na tetovani tesim... ale driv sem chtel byt pokerovanej celej,... ted vim ze treba na urcity casti tela si to nemuzu dovolit kvuli praci biggrin.gif a pak taky urcite tovani si tez nemuzu dat kvuli praci


tetovani je asi jako kdyz jsem si na zakladce maloval hodinky na zapesti a pripadal si cool

This post was edited by undead_lord on Sep 21 2008 02:14am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 21 2008 03:14am
V nejakych subkulturach je proste tetovani normalni. A jak se zpiva v jedny pisnice sme vyholení a tetovaní biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 21 2008 03:18am
ja mám nahoře na zádech vytetováno "Miluji svou mámu" a do přes spodek hrudní kosti "neoživovat"
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Sep 21 2008 07:44am
kamos mel docela peknou kerku , mel to jako kousek na rameni vzadu a bylo to az k lopatce, takova pavucina , bylo to docela pekny :/ nechal bych si to vytetovat akorat potreubju neco nabrat ,protoze sem hubenej jak koza a kdybyhc neco nabral tak by to vypadalo jako hovno
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 21 2008 08:23am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Sep 21 2008 08:27am
Quote (M0f0 @ Sun, 21 Sep 2008, 16:23)
<IMG alt="" src="http://img.photobucket.com/albums/v83/javery83/BadTattoo.jpg">


to ma proto az se s nim rozvede ze ji muze podriznout krk :/
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll