d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Grafici, Frajeri Potrebuji Vas > Hehe
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2008 02:04am
Quote (ghetofu @ Fri, 19 Sep 2008, 06:59)
Dneska jdu na to.


uf vela stastia ;P
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 19 2008 05:36am
Hm tak nic jedu až v pondělí smile.gif v salon je dnes zavřený smile.gif asi vědí že přijdu.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 19 2008 05:52am
Quote (ghetofu @ Fri, Sep 19 2008, 12:36pm)
Hm tak nic jedu až v pondělí smile.gif v salon je dnes zavřený smile.gif asi vědí že přijdu.


nj salon pro hipíky má otevřeno jen obden.
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 19 2008 06:47am
ktory obr si si vybral ? tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 19 2008 09:46am
on mysli neco jineho, musis to udelat pomoci pen tool a ne v blending options za 50 sec.
ja to delat nebudu jsem na skole a fakt nemam naladuu poslouchat keci na jsp takze gl.
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 19 2008 01:10pm
Quote (Karbec @ Fri, 19 Sep 2008, 17:46)
on mysli neco jineho, musis to udelat pomoci pen tool a ne v blending options za 50 sec.
ja to delat nebudu jsem na skole a fakt nemam naladuu poslouchat keci na jsp takze gl.


aha takze ty si jeho vnutorni hlas ked vies co myslel ?
chcel 3d = mal 3d a ci to som schopny spravit za 2hodiny alebo 10 sekund zalezi na mojej sikovnosti a jemu to moze byt jedno
okrem toho ziadny donate nebol isty takze sa s tym predsa nebudem srat natolko a sediet pri tom hodiny
a tie keci na jsp si si prave cital takze wtf? otravuje stredna skola ?

okrem toho ohundrat vie kazdy , ked si taky pro mal tu uz davno byt tvoj navrh pomoci pen tool aby si ma skryl do vacku kk?

This post was edited by AcedraC on Sep 19 2008 01:13pm
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Sep 19 2008 01:54pm
Quote (AcedraC @ Fri, 19 Sep 2008, 21:10)
aha takze ty si jeho vnutorni hlas ked vies co myslel ?
chcel 3d = mal 3d a ci to som schopny spravit za 2hodiny alebo 10 sekund zalezi na mojej sikovnosti a jemu to moze byt jedno
okrem toho ziadny donate nebol isty takze sa s tym predsa nebudem srat natolko a sediet pri tom hodiny
a tie keci na jsp si si prave cital takze wtf? otravuje stredna skola ?

okrem toho ohundrat vie kazdy , ked si taky pro mal tu uz davno byt tvoj navrh pomoci pen tool aby si ma skryl do vacku kk?


mno tak zakladku mel bez starosti ted uz jde trosku o nervy a nekdo ten napor nemusi vydrzet smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 19 2008 03:43pm
Quote (AcedraC @ Fri, 19 Sep 2008, 21:10)
aha takze ty si jeho vnutorni hlas ked vies co myslel ?
chcel 3d = mal 3d  a ci to som schopny spravit za 2hodiny alebo 10 sekund zalezi na mojej sikovnosti a jemu to moze byt jedno
okrem toho ziadny donate nebol isty takze sa s tym predsa nebudem srat natolko a sediet pri tom hodiny
a tie keci na jsp si si prave cital takze wtf?  otravuje stredna skola ?

okrem toho ohundrat vie kazdy , ked si taky pro mal tu uz davno byt tvoj navrh pomoci pen tool aby si ma skryl do vacku kk?


lol..
nemela to byt narazka na tebe pokud to tak beres tak sry, problemy na stredni nemam je to na klid..
ty keci jsem myslel treba ze gheto napise ze da tucne fg a pak ani neodpovi na pm, to je taky duvod proc jsem rekl ze zo delat fakt nebudu..
navrh s pentoolem ti posilat nebudu protoze
1. PRO fakt nejsem, ale asi bych to dal za parr hod...
2. napsal jsem ze to delat nebudu a tak nevim proc bych to sem daval.. smile.gif
3. KLID
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 20 2008 02:14am
Quote (Karbec @ Fri, 19 Sep 2008, 22:43)
lol..
nemela to byt narazka na tebe pokud to tak beres tak sry, problemy na stredni nemam je to na klid..
ty keci jsem myslel treba ze gheto napise ze da tucne fg a pak ani neodpovi na pm, to je taky duvod proc jsem rekl ze zo delat fakt nebudu..
navrh s pentoolem ti posilat nebudu protoze
1. PRO fakt nejsem, ale asi bych to dal za parr hod...
2. napsal jsem ze to delat nebudu a tak nevim proc bych to sem daval.. smile.gif
3. KLID



nevšímej si ho, je to enraged random když mu někdo řekne pravdu (aka že jeho sigy jsou utter fail)
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 20 2008 02:23am
Quote (st3pix @ Sat, 20 Sep 2008, 10:14)
nevšímej si ho, je to enraged random když mu někdo řekne pravdu (aka že jeho sigy jsou utter fail)


ked rozpravas st3pix citim smrad..z lizania karbecovej prdele

mal by si si zalozit topic o lizani karbecovej riti a kazdy post by bol jeden lizanec to by si rychlo nabral aj 135 ppd uglystupid1.gif

a ked sme pri sigoch mas nadherne kvietocky , to si dostal k svojim 16-tim narodeninam co ? a ten font ? hmm babka ho vybrala co?

okrem toho sa nestaraj ked sa bavia dvaja ludia co sa trocha vyznaju nie je dobre ked sa im do toho pletie niekto co si nechava robit sigy a sam nevie nic kk?

este jeden edit: uz sme sa raz kvoli tomu chytili st3pix pamatas nechci aby sa ta zasa utrel kk?

This post was edited by AcedraC on Sep 20 2008 02:29am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll