d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > __jaky Je Nej Mb Nec Build__ > Poradte Plz
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Sep 14 2008 03:31pm
podle me je dr zbytecnost pro mb necra stejne jako u 95 es sorc max block/ res
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 14 2008 04:04pm
Quote (undead_lord @ Sun, Sep 14 2008, 09:31pm)
podle me je dr zbytecnost pro mb necra stejne jako u 95 es sorc max block/ res


HMM,tim padem spis souhlasis vice s tim buildem co sem napsal ja ( 1ni post ) ???
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Sep 14 2008 04:32pm
zeptej se nergala ten je uchylnej na nekra :<
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Sep 15 2008 01:50am
2 Members: Log_in, tulen

wtf

jinak se fakt zeptej nergala sry ze sem ti to trosku zaspamoval smile.gif

nergal ma snad pro kazdej pripad trosku jiny eq tak se muzes poptat za to nic nedas smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 15 2008 05:43am
Quote (trivis @ Sun, 14 Sep 2008, 18:29)


PORADTE MI PLZ S JAKYMIKOLIV NAPADY + RADAMI...VSE VYTANE...



REMAKE URSELF NOOB
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 15 2008 06:47am
Quote (st3pix @ Mon, Sep 15 2008, 11:43am)
REMAKE URSELF NOOB


ja vim ze tam ma bejt vitane,ale bylo pozde to editnout,ale to ze sem postujes takovouhle vec...koho to zajima?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 17 2008 01:23am
Quote (trivis @ Mon, 15 Sep 2008, 13:47)
ja vim ze tam ma bejt vitane,ale bylo pozde to editnout,ale to ze sem postujes takovouhle vec...koho to zajima?


to nebylo na tu chybku, se stane každýmu. To bylo na tebe vole tongue.gif
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Sep 18 2008 06:15am
Me osobne hoto prijde jako nesmysl a nikdy jsem ho u nekra nemel rad: Pokud mas problem s fcr+res, rozhodne doporucim wizu s nejakym hezcim jewelem, pokud dmg white > hoto. Muj nekro ma pres 5k s wizu 125fcr 90fhr, pokud chces dmg s white mam 6.5k fhr i fcr stejny....hoto bych rozhodne nebral smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 21 2008 12:02pm
Quote (Nergalka @ Thu, Sep 18 2008, 12:15pm)
Me osobne hoto prijde jako nesmysl a nikdy jsem ho u nekra nemel rad: Pokud mas problem s fcr+res, rozhodne doporucim wizu s nejakym hezcim jewelem, pokud dmg white > hoto. Muj nekro ma pres 5k s wizu 125fcr 90fhr, pokud chces dmg s white mam 6.5k fhr i fcr stejny....hoto bych rozhodne nebral smile.gif


lama
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Sep 21 2008 01:11pm
Quote (Nergalka @ Thu, 18 Sep 2008, 13:15)
Me osobne hoto prijde jako nesmysl a nikdy jsem ho u nekra nemel rad: Pokud mas problem s fcr+res, rozhodne doporucim wizu s nejakym hezcim jewelem, pokud dmg white > hoto. Muj nekro ma pres 5k s wizu 125fcr 90fhr, pokud chces dmg s white mam 6.5k fhr i fcr stejny....hoto bych rozhodne nebral smile.gif


zalezi na stylu

a hoto je presne mezi wizi a white, nabizi slusny dmg a res

ale nejdulezitejsi = repl life wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll