Quote (mortwatcher @ Thu, Aug 14 2008, 09:11am)
odkdy je trpaslík kreslený ?
jinak mi tam chybí family guy takže sem dal simpsony
ahh sorry, jsem blbe precetl a nejak mi to nedoslo.
jinak bych dal simpsny teda.
This post was edited by Sentinel4 on Aug 14 2008 03:14am