d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > keylogger Repost > Potreuju Poradit :d
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,537
Joined: Jun 15 2008
Gold: 20,552.00
Jul 26 2008 01:56pm
nechte toho biggrin.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 26 2008 01:57pm
Quote (Nipik @ Sat, 26 Jul 2008, 21:55)
jezisi tak si se ztrapnil si to priznej nejsem takovej puntickar blbecku


jedinej kdo se tu ztrapnuje uz peknou dobu ses ty ... Tva hloupost je koukam bezmezna
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 26 2008 01:58pm
Quote (EGY @ Sat, Jul 26 2008, 07:54pm)
hh nevim zda to hrajes nebo opravdu tak desne hloupej ses ale kdyby byl join date o mesic pozdejc tak by to byl Dec 13 2005 rofl.gif


ježiši ty seš ale kokotosaurus co ?
tvá blbost je slovy nevylíčitelná! >:O
nevim co ti na tohle říct...ty seš uplnej vyhul
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 26 2008 01:59pm
Quote (EGY @ Sat, 26 Jul 2008, 21:57)
jedinej kdo se tu ztrapnuje uz peknou dobu ses ty ... Tva hloupost je koukam bezmezna


jj to je jasny a proc mi rikas nauc se mesice hlupaku? biggrin.gif mimochodem " Tva hloupost je koukam bezmezna" uz zacina bejt trosku opakovany az trapny bych se opovazil rict mimochodem mas tu cest bejt napsanej v mym profilu viz upe dole chytraku
edit:
Quote
hrozně nepřehlednej profil
co ze? -.- preave je uhlednej

This post was edited by Nipik on Jul 26 2008 02:03pm
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 26 2008 02:01pm
Quote (Nipik @ Sat, Jul 26 2008, 07:59pm)
jj to je jasny a proc mi rikas nauc se mesice hlupaku? biggrin.gif mimochodem " Tva hloupost je koukam bezmezna" uz zacina bejt trosku opakovany az trapny bych se opovazil rict mimochodem mas tu cest bejt napsanej v mym profilu viz upe dole chytraku


hrozně nepřehlednej profil

This post was edited by Wourly on Jul 26 2008 02:02pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 26 2008 02:18pm
Quote (Nipik @ Sat, 26 Jul 2008, 21:55)
jezisi tak si se ztrapnil si to priznej nejsem takovej puntickar blbecku


hh u tebe je totiz vice pravdepodobne ze neumis mesice se svoji anglinou a vzdelanim nez ze bys to myslel takhle, navic mesic je mesic sry ale mesic a 18 dni u me teda mesic neni biggrin.gif tongue.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 26 2008 02:19pm
Quote (Nipik @ Sat, 26 Jul 2008, 20:46)
hh kdyby si se lognul o mesic pozdejc tak sesjak mi "rand 06" biggrin.gif


a kdyby ty o mesic takl jsi 07 smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 26 2008 02:19pm
Quote (hero_cz @ Sat, 26 Jul 2008, 22:19)
a kdyby ty o mesic takl jsi 07 smile.gif


jj taky sem si rikal s tou 07 by to byl humus ^^ sem rad ze sem 06 assface
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 26 2008 02:20pm
Quote (hero_cz @ Sat, 26 Jul 2008, 22:19)
a kdyby ty o mesic takl jsi 07 smile.gif


vouch
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 26 2008 02:25pm
Quote (EGY @ Sat, 26 Jul 2008, 21:20)
vouch


diky smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll