Quote (EGY @ Sat, 26 Jul 2008, 21:57)
jedinej kdo se tu ztrapnuje uz peknou dobu ses ty ... Tva hloupost je koukam bezmezna
jj to je jasny a proc mi rikas nauc se mesice hlupaku?

mimochodem " Tva hloupost je koukam bezmezna" uz zacina bejt trosku opakovany az trapny bych se opovazil rict mimochodem mas tu cest bejt napsanej v mym profilu viz upe dole chytraku
edit:
Quote
hrozně nepřehlednej profil
co ze? -.- preave je uhlednej
This post was edited by Nipik on Jul 26 2008 02:03pm